Sponzoři

Děkujeme sponzorům
Rádi bychom se podělili o jména či názvy těch jednotlivců a organizací, které přispívají na naši činnost.

Dále velice děkujeme za podporu v těžkém období v souvislosti s COVID-19, která omezila všechny možné aktivity a přesto s Vaší pomocí máme možnost tyto překážky překonat. Velice děkujeme za Vaše dary – antibakteriální gely, desinfekce, roušky a další nutné vybavení. Moc děkujeme!

Sponzoři, kteří nás podporují a pomáhají nám v naší činnosti pro děti:

              

gigaserver

S letním táborem nám přímo či nepřímo vypomohli

  • naši kamarádi a kamarádky, partneři a partnerky, manželé i manželky, děti, známí, spolupracovníci a mnoho dalších ochotných a obětavých lidí, kterým moc děkujeme

Soukromí dárci jsou obdivovateli toho, co pro děti a mládež na naší skupině vytváříme a kolik dobrovolné práce vedoucí dětem věnují. My jim alespoň touto cestou děkujeme, neboť i jejich prostředky nám pomáhají a jsou pro nás oporou!

Staňte se i Vy naším sponzorem!

Nemusí jít vždy jen o finanční podporu, velmi nám pomůžete i s materiální podporou či darem ve formě kancelářských nebo drogistických potřeb, které využíváme na našem táboře nebo během roku při celoroční činnosti v oddílech. Pro více informací kontaktujte našeho hlavního vedoucího nebo oddílového vedoucího v klubovně. Děkujeme!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..