Akce

Letní sraz – Krotitelé duchů

Další společný víkend je před námi a Letní sraz – Krotitelé duchů se blíží.
V červnu si před námi nemůže být žádný duchy jistý v kramflecích. Najedeme je, jednoho po druhém.

Příměstský tábor


Otázky a odpovědi ohledně akcí

Co je to sraz?
Jedná se o víkendovou akci pořádanou naší skupinou na jedné ze základen v okolí Prahy.

Pro jak staré děti jsou srazy určeny?
Srazy jsou určeny pro děti z 1. až 9. třídy ZŠ, pokud není určeno jinak.

Kam většinou jezdíme?
Jezdíme po základnách nejčastěji ve Středočeském kraji. Děti standardně spí na postelích s využitím vlastní karimatky, máme k dispozici vnitřní toalety, louku nebo les pro hraní her, jídelnu, společenskou místnost, kuchyň a další. Toto aktuálně splňují všechny základny, které pravidelně využíváme.

Kolik stojí sraz?
Cena je 500 korun za víkend, pokud není určeno v přihlášce jinak. Platby přijímame pouze převodem na účet č. 2366405001/5500. Jako zprávu pro příjemce prosím uveďte jméno dítěte ve formátu (SRAZ – jméno dítěte). Termín pro zaplacení je vždy zhruba týden před srazem.

Jaký je program srazu?
Tajný, dopředu je známé pouze téma. Pro pořádné dobrodružství je přeci nutné, aby děti předem nevěděly, co je čeká a byly tedy i příjemně překvapeny. Můžeme jen prozradit, že nás čeká spousta her, venkovních aktivit a dalších.

Co je v ceně?
Strava 5x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře), pitný režim na celý den, doprava z Hlavního nádraží a zpět, drobné odměny, ubytování.

Co s sebou?
Spacák, psací potřeby, sportovní oblečení a obutí, přezůvky, večeři na pátek, hrneček, čepici, oblečení dle aktuální předpovědi počasí, vše sbaleno v jednom batohu. Pokud dítě bere léky, tak sbalit v dostatečném množství s informací o dávkování. A samozřejmě dobrou náladu a chuť poznávat nové kamarády.

Kdy a kam dítě přivést a kde si ho vyzvednout?
Odjíždíme vždy v pátek odpoledne a vracíme se v neděli odpoledne (konkrétní časy jsou vždy napsané v dané přihlášce). Srazy k odjezdu jsou vždy u restaurace Potrefená Husa na Hlavním nádraží.

Do kdy odevzdat přihlášku?
Přihlášku, prosím, odevzdejte do data uvedeného na přihlášce, zpravidla 10 dnů před srazem. Přihlášky přijímáme pouze elektronicky na e-mail galaxie@147.cz.