Oddíly

Během celého roku pořádáme pravidelné oddílové schůzky pro děti od první do deváté třídy základní školy. Oddíly se scházejí v naší klubovně, která se nachází v ulici Ježkova 11 na Praze 3. Členský příspěvek činí 700Kč za jedno pololetí. Částku lze čerpat z programu aktivní město, jehož jsme členem.

Přemýšlíte, který oddíl si vybrat? Přijďte se na nás podívat!
Do našeho pondělního i úterního oddílu teď hledáme nové kamarády!


12. Altair – pondělí

12. oddíl Altair je oddíl pro sedmáky až deváťáky. Oddíl se schází každé pondělí od 17:00 do 19:00 v naší klubovně. Oddílová vedoucí Aneta Tulachová připravuje pestrou škálu her od pohybových přes paměťové až k zážitkovým. V oddíle vás čekají i  rukodělné činnosti a další výtvarné aktivity. V létě chodíme do parku, v zimě zase do tělocvičny.

Přihláška ke stažení zde.

3. Columba – úterý

3. oddíl Columba je určený pro žáky 4. – 6. třídy ZŠ. Oddíl se schází v úterý pravidelně od 16:00 do 18:00 v naší klubovně. Budeme hrát naše oblíbené hry, zasportujeme si venku nebo v tělocvičně a občas se pustíme i do uměleckých činností, podle toho, jak se budeme zrovna cítit. Oddílovým vedoucím je Tomáš Jirát.

Přihláška ke stažení zde.

Instruktorák

Instruktorský oddíl je určený našim nejmladším vedoucím (instruktorům), kteří se letos první rok podílejí na přípravě celoročních akcí a letního tábora. Je pro nás důležité, aby měli alespoň základní vědomosti o bezpečnosti při práci s dětmi, zdravovědě a psychologii. Proto se v průběhu roku v těchto oblastech vzdělávají, aby na tábor byli patřičně připraveni.

Všechny oddíly jezdí také na své tematické oddílové výlety a během roku podnikají spousty her a soutěží.

Zajímá Vás více? Napište nám!