Tábor

letní tábor 2012 galaxieLetní tábor Vědecké CENTRUM GALAXIE 2020

Letní tábor Centrum Galaxie 2020 se bude konat po dobu 21 dní od 11.7. do 31.7. roku 2021 v naší oblíbené a tradiční táborové základně Pila – Bojanovice u Znojma, (okres Znojmo – ukázat na mapě). Jako “Vědecké Centrum Galaxie” provozujeme naše tábory více jak 40 let a naše netradiční náplň cestování se strojem času nás stále vtahuje do tajemství historických událostí po celém světě. Náš tábor není však jen o cestování v čase. Během 21 dní stihneme sportovní dny – Universiádu nebo Ninja Faktor, den kreativní a výtvarné činnosti – Kalokaghatii, různé tématické dny –např. Stopa Xapatana, Hunger Games, Takeshiho hrad, Anti-universiáda, SpaceX, Jumanji, koupánídny v přírodě, puťáky, zábavné dny, táborovou pouť, diskotéky a spoustu dalších překvapení.Pokud jste s námi na táboře už byli, víte o čem je řeč. A pokud jste zde poprvé – neváhejte a pojeďte s námi na pořádnou cestu dobrodružstvím!


Název táborové základny:
Táborová základna Pila, Bojanovice u Znojma

Korespondenční adresa:

LT 147. PS Galaxie
Jméno Příjmení
TZ Bojanovice – Pila
Bojanovice, č. p. 64
PSČ: 671 53
Jevišovice


Táborová základna Bojanovice u Znojma

Táborová základna je zasazena do malebného okolí Znojemského kraje. V okolí tábora jsou tři samostatné rybníky. Táborová základna je umístěna na samotě uprostřed lesů v dostatečné vzdálenosti od okresní silnice a nejbližším městečkem jsou právě Bojanovice. Mezi větší města patří Jevišovice a Znojmo. Ubytování je zajištěno v 30 dřevěných chatkách po čtyřech lůžkách (2 palandy s matracemi). Základna má plně vybavenou kuchyň, velkou jídelnu, sociální zařízení s tekoucí vodou, oddělenou marodku, pískové hřiště a opravdu velkou louku. Když je hezké počasí chodíme na koupaliště do Hlubokých Mašůvek, Znojma nebo Únanova, když nás naopak přepadne škaredé počasí, máme vždy záložní plán. Zajímá Vás více podrobností? Nebojte se zeptat. V naší táborové fotogalerii naleznete zajímavé fotografie, které rozhodně stojí za to.


Cena tábora na 3 týdny (21 dní) je 6700,- Kč.
(cena zahrnuje dopravu, ubytování, stravování, provozní náklady)

Využijte zajímavé slevy na náš tábor:

  • Za každého sourozence přihlášeného na náš tábor nabízíme slevu 500,- Kč
  • Využijte finančního příspěvku od svého zaměstnavatele

Více informací o slevách najdete na přihlášce nebo kontaktujte našeho hlavního vedoucího – Jakuba Naděje (+420 602955140).


Termíny odjezdu a příjezdu:

  • od 11. července 2021 (neděle) – sraz 10:00h
  • do 31. července 2021 (sobota) – příjezd mezi 16:00 – 17:00h

Odjezd na tábor a příjezd z tábora je vždy před budovu VŠE, Praha 3 – Žižkov, nám. Winstona Churchilla (mapa zde).


Důležité dokumenty na tábor (2020):

Uvítáme Vaší podporu v podobě sponzoringu a darů a děkujeme za ní

Vzhledem k aktuální situaci neustálého zdražování energií, pronájmu ubytování tábora, ceny potravin a dopravy hledáme sponzory nebo sponzorské příležitosti, jak alespoň částečně snížit již tak vysoké náklady na realizaci a fungování tábora. Nemusí se jednat pouze o finanční podporu, ale pomůžete nám třeba i jen sponzorským darem formou kancelářských potřeb (papíry, tužky, vodovky…) či drogistických potřeb (saponáty, toaletní papíry, mycí prostředky…).