Tábor

Letní tábor – Vědecké CENTRUM GALAXIE

Již máme datum LT24 – 14.7.2024 – 3.8.2024.
Přihlášku již nyní najdete ZDE. 👈

Letní tábor Centrum Galaxie 2024 se bude konat po dobu 21 dní v naší oblíbené a tradiční táborové základně Pila – Bojanovice u Znojma, (okres Znojmo – ukázat na mapě). Jako „Vědecké Centrum Galaxie“ provozujeme naše tábory více jak 40 let a naše netradiční náplň cestování se strojem času nás stále vtahuje do tajemství historických událostí po celém světě. Náš tábor není však jen o cestování v čase.

Během 21 dní stihneme sportovní dny – Universiádu nebo Ninja Faktor, den kreativní a výtvarné činnosti – Kalokaghatii, různé tématické dny –např. Stopa Xapatana, Hunger Games, Takeshiho hrad, Anti-universiáda, SpaceX, Jumanji, koupánídny v přírodě, puťáky, zábavné dny, táborovou pouť, diskotéky a spoustu dalších překvapení. Pokud jste s námi na táboře už byli, víte o čem je řeč. A pokud jste zde poprvé – neváhejte a pojeďte s námi na pořádnou cestu dobrodružstvím!

Název táborové základny:
Táborová základna Pila, Bojanovice u Znojma

Korespondenční adresa:

LT 147. PS Galaxie
Jméno Příjmení
TZ Bojanovice – Pila
Bojanovice, č. p. 64
PSČ: 671 53
Jevišovice


Táborová základna je zasazena do malebného okolí Znojma. V okolí tábora jsou tři samostatné rybníky. Táborová základna je umístěna na samotě uprostřed lesů v dostatečné vzdálenosti od okresní silnice a nejbližším městečkem jsou právě Bojanovice. Mezi větší města patří Jevišovice a Znojmo. Ubytování je zajištěno v 30 dřevěných chatkách po čtyřech lůžkách (2 palandy s matracemi). Základna má plně vybavenou kuchyň, velkou jídelnu, sociální zařízení s tekoucí vodou, oddělenou marodku, pískové hřiště a opravdu velkou louku. Když je hezké počasí chodíme na koupaliště do Hlubokých Mašůvek, Znojma nebo Únanova, když nás naopak přepadne škaredé počasí, máme vždy záložní plán. Zajímá Vás více podrobností? Nebojte se zeptat. V naší táborové fotogalerii naleznete zajímavé fotografie, které rozhodně stojí za to.


Cena tábora a užitečné informace k přihlášení

Cena tábora zahrnuje dopravu, ubytování, stravování, provozní náklady.
Cena tábora pro rok 2024 je 8000 Kč.

V letošním roce je nutné uhradit celou částku v rámci jedné platby. Na rozdělení platby do více částí se ale můžeme předem individuálně domluvit.

Využijte zajímavé slevy na náš tábor:

  • Za každého sourozence přihlášeného na náš tábor nabízíme slevu 500,- Kč
  • Využijte finančního příspěvku od svého zaměstnavatele

Více informací o slevách najdete na přihlášce nebo kontaktujte našeho hlavního vedoucího – Václav Lanžhotský (+420 605 115 251).


Termíny odjezdu a příjezdu LT2024: bude upřesněno

Odjezd na tábor a příjezd z tábora je vždy před budovu VŠE, Praha 3 – Žižkov, nám. Winstona Churchilla (mapa zde).


Informace k zasílání přihlášky na LT2024:

Přihlášky zasílejte na email: tabor@147.cz. Přihláška musí být plně vyplněna – obě 2 stránky.
Vzhledem ke zkušenostem z let minulých jsme se rozhodli do 31.3.2024 přijímat přihlášky pouze na celé tři týdny tábora. Po tomto datu (v případě volné kapacity) je možné zaslat i přihlášku na kratší pobyt.


Důležité dokumenty na tábor:

Uvítáme Vaší podporu v podobě sponzoringu a darů a děkujeme za ni

Vzhledem k aktuální situaci neustálého zdražování energií, pronájmu ubytování tábora, ceny potravin a dopravy hledáme sponzory nebo sponzorské příležitosti, jak alespoň částečně snížit již tak vysoké náklady na realizaci a fungování tábora. Nemusí se jednat pouze o finanční podporu, ale pomůžete nám třeba i jen sponzorským darem formou kancelářských potřeb (papíry, tužky, vodovky…) či drogistických potřeb (saponáty, toaletní papíry, mycí prostředky…).