Tábor

letní tábor 2012 galaxieLetní tábor Vědecké CENTRUM GALAXIE 2018

Letní tábor Centrum Galaxie 2018 se bude konat po dobu 21 dní od 15.7. do 4.8. roku 2018 v naší oblíbené a tradiční táborové základně Pila – Bojanovice u Znojma, (okres Znojmo – ukázat na mapě). Jako “Vědecké Centrum Galaxie” provozujeme naše tábory více jak 30 let a naše netradiční náplň cestování se strojem času nás stále vtahuje do tajemství historických událostí po celém světě. Pokud jste s námi na táboře už byli, víte o čem je řeč. A pokud jste zde poprvé – neváhejte a pojeďte s námi na pořádnou cestu dobrodružstvím!

Název táborové základny:
Táborová základna Pila, Bojanovice u Znojma

Korespondenční adresa:

LT 147. PS Galaxie
Jméno Příjmení
TZ Pila
Bojanovice u Znojma
PSČ: 671 53

Táborová základna Bojanovice u Znojma

Táborová základna je zasazena do malebného okolí Znojemského kraje. V okolí tábora jsou tři samostatné rybníky a kolem základny nalezneme různé typy lesů – od jeličnatých až po listnaté. Táborová základna je umístěna v dostatečené vzdálenosti od okresní silnice a nejbližším městečkem jsou právě Bojanovice. Mezi větší věsta patří Jevišovice a Znojmo. Ubytování je zajištěno v 30 dřevěných chatkách po čtyřech lůžkách (2 palandy s matracemi). Základna má plně vybanevnou kuchyň, velkou jídelnu, dostatečným množstvím sociálních zařízení, oddělenou marodku, dalšími technickými budovami, velkým hřištěm s pískem a opravdu velkou loukou. Když je hezké počasí, chodíme na velké koupaliště do Hlubokých Mašůvek nebo do místního Aquacentra, když nás naopak přepadne počasí škaredé, máme vždy plán záložní. Zajímá Vás více podrobností? Nebojte se zeptat 🙂 V naší starší táborové fotogalerii naleznete zajímavé fotografie, rozhodně stojí za to.

Cena tábora na 3 týdny (21 dní) je 6300,- Kč.
(cena zahrnuje dopravu, ubytování, stravování, potřeby pro provoz…)

Souhrn termínů odjezdu a příjezdu:

  • od 15. července 2018 (neděle) – sraz 10:00h
  • do 4. srpna 2018 (sobota) – příjezd mezi 16:00 – 17:00h

Odjezd na tábor a příjezd je vždy před budovu VŠE, Praha 3 – Žižkov, nám. Winstona Churchilla (mapa zde). V případě pozdějšího příjezdu nebo naopak dřívějšího odjezdu je možné po dohodě s havním vedoucím tábora.

Přihlášku na náš tábor si můžete stáhnout zde (2018):
Přihláška LT 2018 – Bojanovice u Znojma – PDF
Zdravotní způsobilost – MS Word / PDF

Denní režim a táborový řád – MS Word
– další dokumenty k táboru naleznete na stránce ke stažení.

Informační list pro rodiče, seznam věcí a list účastníka

Hledáme jakékoliv sponzory pro náš tábor

Vzhledem k aktuální situaci neustálého zdražování energií, pronájmu ubytování tábora, ceny potravin a dopravy hledáme sponzory nebo sponzorské příležitosti, jak alespoň částečně snížit již takto vysoké náklady na samotnou realizaci a fungování tábora.  Nemusí se jednat v žádném případě o finanční podporu jako takovou, ale pomůžete nám třeba jen i sponzorským darem v oblasti kancelářských potřeb (papíry, tužky, vodovky…) či drogistických potřeb (saponáty,  toaletní papíry, mycí prostředky…) a další, které v průběhu tábora spotřebujeme.

Využijte zajímavé slevy na náš tábor:

  • Za každého dalšího sourozence přihlášeného na náš tábor nabízíme slevu 500,- Kč
  • Za každého nového kamaráda, kterého k nám přivedete získáte slevu 500,- Kč
  • Využijte finančního příspěvku od svého zaměstnavatele
  • Při zaplacení do 31.3.2018 sleva 300Kč

Více informací o slevách najdete na přihlášce nebo kontaktujte našeho hlavního vedoucího – Jakuba Naděje (+420 602955140).

přesuny v čase centrum galaxie

2 thoughts on “Tábor

  1. Pingback: » 147. PS Galaxie
  2. Ahoj celé Galaxii.I když mám málo času a neustále v práci ,tak i přesto si čas udělám a na chviličku se ocitám ve vašem dění.Je to fajn relaxace a jsem natěšená na další článečky a fotečky.Moc všem děkuji Hela

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.