Tábor

letní tábor 2012 galaxieLetní tábor Vědecké CENTRUM GALAXIE 2019

Letní tábor Centrum Galaxie 2019 se bude konat po dobu 21 dní od 14.7. do 3.8. roku 2019 v naší oblíbené a tradiční táborové základně Pila – Bojanovice u Znojma, (okres Znojmo – ukázat na mapě). Jako “Vědecké Centrum Galaxie” provozujeme naše tábory více jak 30 let a naše netradiční náplň cestování se strojem času nás stále vtahuje do tajemství historických událostí po celém světě. Pokud jste s námi na táboře už byli, víte o čem je řeč. A pokud jste zde poprvé – neváhejte a pojeďte s námi na pořádnou cestu dobrodružstvím!

Název táborové základny:
Táborová základna Pila, Bojanovice u Znojma

Korespondenční adresa:

LT 147. PS Galaxie
Jméno Příjmení
TZ Bojanovice – Pila
Bojanovice, č. p. 64
PSČ: 671 53
Jevišovice

Táborová základna Bojanovice u Znojma

Táborová základna je zasazena do malebného okolí Znojemského kraje. V okolí tábora jsou tři samostatné rybníky a kolem základny nalezneme různé typy lesů – od jeličnatých až po listnaté. Táborová základna je umístěna v dostatečené vzdálenosti od okresní silnice a nejbližším městečkem jsou právě Bojanovice. Mezi větší věsta patří Jevišovice a Znojmo. Ubytování je zajištěno v 30 dřevěných chatkách po čtyřech lůžkách (2 palandy s matracemi). Základna má plně vybanevnou kuchyň, velkou jídelnu, dostatečným množstvím sociálních zařízení, oddělenou marodku, dalšími technickými budovami, velkým hřištěm s pískem a opravdu velkou loukou. Když je hezké počasí, chodíme na velké koupaliště do Hlubokých Mašůvek nebo do místního Aquacentra, když nás naopak přepadne počasí škaredé, máme vždy plán záložní. Zajímá Vás více podrobností? Nebojte se zeptat 🙂 V naší starší táborové fotogalerii naleznete zajímavé fotografie, rozhodně stojí za to.

Cena tábora na 3 týdny (21 dní) je 6500,- Kč.
(cena zahrnuje dopravu, ubytování, stravování, potřeby pro provoz…)

Souhrn termínů odjezdu a příjezdu:

 • od 14. července 2019 (neděle) – sraz 10:00h
 • do 3. srpna 2019 (sobota) – příjezd mezi 16:00 – 17:00h

Odjezd na tábor a příjezd je vždy před budovu VŠE, Praha 3 – Žižkov, nám. Winstona Churchilla (mapa zde). V případě pozdějšího příjezdu nebo naopak dřívějšího odjezdu je možné po dohodě s havním vedoucím tábora.

Přihlášku na náš tábor si můžete stáhnout zde (2019):
Přihláška LT 2019 – Bojanovice u Znojma – PDF
Zdravotní způsobilost – PDF

Denní režim a táborový řád – MS Word
– další dokumenty k táboru naleznete na stránce ke stažení.

Informační list pro rodiče, seznam věcí a list účastníka (odkazy zprovozníme později)

 • Informační list k LT 2019
 • Doporučený seznam věcí na LT 2019
 • List účastníka LT 2019

Hledáme jakékoliv sponzory pro náš tábor

Vzhledem k aktuální situaci neustálého zdražování energií, pronájmu ubytování tábora, ceny potravin a dopravy hledáme sponzory nebo sponzorské příležitosti, jak alespoň částečně snížit již takto vysoké náklady na samotnou realizaci a fungování tábora.  Nemusí se jednat v žádném případě o finanční podporu jako takovou, ale pomůžete nám třeba jen i sponzorským darem v oblasti kancelářských potřeb (papíry, tužky, vodovky…) či drogistických potřeb (saponáty,  toaletní papíry, mycí prostředky…) a další, které v průběhu tábora spotřebujeme.

Využijte zajímavé slevy na náš tábor:

 • Za každého sourozence přihlášeného na náš tábor nabízíme slevu 500,- Kč
 • Za každého nového kamaráda, kterého k nám přivedete získáte slevu 500,- Kč
 • Využijte finančního příspěvku od svého zaměstnavatele

Více informací o slevách najdete na přihlášce nebo kontaktujte našeho hlavního vedoucího – Jakuba Naděje (+420 602955140).

přesuny v čase centrum galaxie

2 thoughts on “Tábor

 1. Pingback: » 147. PS Galaxie
 2. Anet a Peta Tulachovi says:

  Ahoj celé Galaxii.I když mám málo času a neustále v práci ,tak i přesto si čas udělám a na chviličku se ocitám ve vašem dění.Je to fajn relaxace a jsem natěšená na další článečky a fotečky.Moc všem děkuji Hela

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..