Kontakty

Adresa:
147. PS Galaxie
Ježkova 11/762
130 00 Praha 3

IČO: 68402279

E-mail: galaxie@147.cz

Číslo účtu: 2366405001/5500

Jako variabilní symbol při platbách za akce (tábor) uvádějte prvních 6 čísel z rodného čísla dítěte. Zároveň také jméno dítěte napište do zprávy pro příjemce.

Vedoucí skupiny
Jakub Naděje (vedoucips@147.cz, tel: 602955140)

Hospodář skupiny
Eva Pavelková (hospodar@147.cz )

Sponzoři, nákupy
Ladislav Michlovský (ladislav@147.cz, tel. 606480269)

Správce webu
Lukáš Michlovský (lukas@147.cz, tel. 728374201)

Vstup do RISPu.

Vstup do WEBMailu.

Naše skupina na Facebooku.

Naše skupina na Twitteru.

Naše skupina na Soundcloudu.

vedoucí oddílů: e-mail oddíl věková kategorie
Michaela Krejčíková gopherus@147.cz 13. oddíl Gopherus 6. až 7. třída
Jan Juhaňák surikaty@147.cz 17. oddíl Surikaty 3. až 5. třída
Jakub Naděje asterion@147.cz 9. oddíl Asterion 1. až 2. třída
Michaela Krejčíková altair@gmail.com 12. oddíl Altair 1. třída

Zde je vyznačena poloha klubovny:


Zvětšit mapu

One thought on “Kontakty

Comments are closed.