Foto

Vážení přátelé, zde jsme pro Vás připravili odkazy na náš účet Google+, kde máme v současnosti nahrány všechny fotografie z letních táborů a akcí za posledních několik let. S ohledem na velké množství fotografií i na naší původní fotogalerii přikládáme odkaz na starou galerii http://foto.147.cz, kde naleznete fotografie mezi obdobím 2002 – 2008.

Letní tábory:

 

Příměstské tábory:

 

Srazy oddílů:

 

Oddílové výlety:

 

Klub K:

 

Ostatní:

 

6 thoughts on “Foto

 1. Klaryssa says:

  Pavel a Marek Treglerovi:
  Ahoj Pavlíku a Marečku, tak už se vám tábor nachýlil ke konci a zažili jste i bájnou Atlantidu 🙂 Úplně vám ty zážitky a hry závidím. Už jen 2x se vyspíte a přivítáme se u autobusu. Doufám, že pondělní balíček s překvapením přišel vhod. Tohle je můj poslední vzkaz pro vás. Hezky si to ještě užijte s kamarády a šťastnou cestu domů! Moc se na vás těším. Pusu máma

 2. Hynek Peroutek says:

  Nazdárek, tak dnes jsme byli celý den na výletu. Chodili po lese z kopce do kopce, pěkná makačka. Pořádně z nás lilo v tom vedru. Dokonce jsme našli nějaké houby, tak si je zítra uděláme smažené, už se těšíme.
  Cestou zpět jsme viděli obrovský požár hořeli 2 domy. Pak začalo hrozně pršet, že nebylo vidět na krok. Najednou se objevili dvě duhy. Bylo to moc pěkný. No a u nás nespadla ani kapka. Denně sledujeme fotky je vidět, že se bavíš to je dobře, ale už se to krátí. Tak čus Ivana

 3. Hynek Peroutek says:

  Ahoj Hynku,
  dle fotek vidím,že si to tam užíváš a také i počasí Vám přeje.Já jsem ještě v Lysé nad Labem,protože Markétka a rodiče odletěli do Bulharska a já hlídám kočku.Moc si to tam užívej,protože konec týdne bude za chvíli.
  Zdravím
  babička

 4. Hynek Peroutek says:

  Ahoj Hynku,
  tak dnes přišel kabel k PC tak už to zase pofrčí. Zítra to vyzkouším a napíšu. Jinak jsem koukala na fotky a je vidět, že se pěkně bavíš.
  Jo a také už mě konečně přišli ty hodinky tak jsem zvědavá jestli se ti budou líbit. Umí to spoustu věci jsem spokojená. Až přijedeš tak ti je ukážu.
  Tak zatím čus a pořádně si to užívej
  Ivana

 5. Babicka Sasa says:

  Ahoj Natálko Bílá, pozdravuje tě teta Věra s Verčou ze Šumperka a já se taky připojuji. Babička

 6. Sam a Viky Ryvolovi says:

  Ahoj děti. Také máte krásné počasí,viďte .Tady je hrozný horko a Falco nechce ani ven.posílám pusu máma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.