Příměstský tábor 2020

I letos pro Vás chystáme příměstský tábor. Konat se bude ke konci letních prázdnin – od pondělí 17. 8. do pátku 21. 8. 2020. Tentokrát na téma INDIÁNSKÉ LÉTO.

Zde se můžete podívat na to, jak jsme si užili příměstský tábor 2019.

A pokud o příměstském táboře slyšíte poprvé, tady je několik otázek a odpovědí, které by Vás mohly zajímat:

Co je to příměstský tábor?
Příměstský tábor je pět různých výletů propojených zajímavou motivací po Praze a jejím okolí. Od běžného tábora se liší tím, že se nejede na táborovou základnu, ale děti na každý den vodí rodiče. Je tedy vhodný i pro předškolní děti, které by se na celotýdenní tábor neodvážily.

Pro jak staré děti je příměstský tábor určený?
Příměstský tábor je určen především pro děti od 5 do 12 let. V případě velkého zájmu se mohou zúčastnit i děti starší.

Kolik stojí příměstský tábor?
Cena je 900 korun za celý týden, nebo 200 korun za jeden den. Platit lze převodem na účet č. 2366405001/5500. Jako variabilní symbol při platbách za akce uvádějte, prosím, prvních 6 čísel z rodného čísla dítěte. Při platbě složenkou napište také jméno dítěte do zprávy pro příjemce. Platit lze předat i osobně v klubovně našim vedoucím. Tábor je třeba uhradit do 3.8.2020.

Může se dítě zúčastnit jen některý den?
Ano, může. Na přihlášce jednoduše zvolíte dny, na které chcete dítě přihlásit. Přestože se jedná o samostatné výlety, je tábor propojen jedním příběhem, a proto je lepší zúčastnit se všech dnů.

Jaký je program tábora?
Tajný. Pro pořádné dobrodružství je přeci nutné, aby děti předem nevěděly, co je čeká a byly tedy i příjemně překvapeny. Můžeme jen prozradit, že nás čekají turistické výlety do přírody i za poznáním, hry v naší klubovně i koupání.

Co s sebou?
Jídlo a pití na celý den, podle předpovědi počasí pláštěnku či bundu, čepici proti sluníčku, papírové kapesníky, obuv vhodnou na výlet a kapesné dle Vašeho uvážení. Dále lístky na MHD, případně Lítačku s platným kuponem. Vše zabalené v menším batohu. A samozřejmě dobrou náladu a chuť poznávat nové kamarády.

Kdy a kam dítě přivést a kde si ho vyzvednout?
Začátek je vždy v 8:00, konec v 17:00. Startujeme i končíme v naší klubovně Ježkova 11, Praha 3.

Do kdy odevzdat přihlášku?
Přihlášku, prosím, odevzdejte do 3. 8. 2020. Odevzdávat ji je možno elektronicky na e-mail PT@147.cz, poštou na adresu klubovny nebo osobně v naší klubovně v době schůzek.

Přihlášku stáhujte ZDE

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně příměstského tábora, neváhejte se zeptat na níže uvedených kontaktech.

e-mail: PT@147.cz

Filip Novák, tel.: 728 147 658

Aneta Tulachová, tel.: 736 789 868