Příměstský tábor

I letos pro Vás chystáme příměstský tábor. Konat se bude ke konci letních prázdnin – od pondělí 19. 8. do pátku 23. 8. 2019. Tentokrát se vydáme ZA TAJEMSTVÍM VĚDY.

Zde se můžete podívat na to, jak příměstský tábor probíhal minulý rok.

A pokud o příměstském táboře slyšíte poprvé, tady je několik otázek a odpovědí, které by Vás mohly zajímat:

Co je to příměstský tábor?

Příměstský tábor je pět různých výletů propojených zajímavou motivací po Praze a jejím okolí. Od běžného tábora se liší tím, že se nejede na táborovou základnu, ale děti na každý den vodí rodiče. Je tedy vhodný i pro předškolní děti, které by se na celotýdenní tábor neodvážily.

Pro jak staré děti je příměstský tábor určený?

Příměstský tábor je určen především pro děti od 5 do 12 let. V případě velkého zájmu se mohou zúčastnit i děti starší.

Kolik stojí příměstský tábor?

Cena je 900 korun za celý týden, nebo 200 korun za jeden den. Platit lze převodem na účet č. 2366405001/5500. Jako variabilní symbol při platbách za akce uvádějte, prosím, prvních 6 čísel z rodného čísla dítěte. Při platbě složenkou napište také jméno dítěte do zprávy pro příjemce. Platit lze předat i osobně v klubovně našim vedoucím. Tábor je třeba uhradit do 9.8.2019.

Může se dítě zúčastnit jen jeden?

Ano, může. Na přihlášce jednoduše zvolíte dny, na které chcete dítě přihlásit. Přestože se jedná o samostatné výlety, je tábor propojen jedním příběhem, a proto je lepší zúčastnit se všech dnů.

Jaký je program tábora?

Tajný 😉 Pro pořádné dobrodružství je přeci nutné, aby děti předem nevěděly, co je čeká a byly tedy i příjemně překvapeny. Můžeme jen prozradit, že nás čekají výlety turistické do přírody i za poznáním, hry v naší klubovně i koupání.

Co s sebou?

Jídlo a pití na celý den, podle výhledu počasí pláštěnku či bundu, čepici proti sluníčku, papírové kapesníky, obuv vhodnou na výlet a kapesné dle Vašeho uvážení. Dále lístky na MHD, případně Lítačka s platným kuponem. Vše zabalené v menším batohu. A samozřejmě dobrou náladu a chuť poznávat nové kamarády

Kdy a kam dítě přivést a kde si ho vyzvednout?

Začátek je vždy v 8:00, konec v 17:00. Startujeme i končíme v naší klubovně Ježkova 11, Praha 3.

Do kdy odevzdat přihlášku?

Přihlášku, prosím, odevzdejte do 9. 8. 2019. Odevzdávat je možno elektronicky na e-mail PT@147.cz, poštou na adresu klubovny nebo osobně v naší klubovně v době schůzek.

Přihlášku můžete stahovat ZDE

Pokud Vás zajímá ještě něco, neváhejte se zeptat našich vedoucích

Kontakty na vedoucí akce:

e-mail: PT@147.cz

Filip Novák, tel. č.: 728 147 658

Aneta Tulachová, tel. č.: 736 789 868

4 thoughts on “Příměstský tábor

  1. ADAM PROVAZNíK says:

    Ahoj Adame. Pozdrav z chalupy v Hodkovicích posílají babča a děda. Jak se ti tam žije bez bráchy? Užívej si prázdniny!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..