Vzkazy na tábor

Na této stránce můžete dětem zanechat vzkazy, které budeme postupně během tábora tisknout a rozdávat konkrétním příjemcům.

Prosíme nepište osobní vzkazy pod jednotlivé články z tábora, tyto komentáře bohužel nemůžeme vyřídit.

Nezapomínejte však i na normální korespondenci. Vaše ratolesti ji ocení jistě mnohem více.

Pro odeslání vzkazu vyplňte i antispamovou ochranu (čísla pod tlačítkem “odeslat komentář”) nebo se můžete jednoduše zaregistrovat na naše stránky a budete to mít ještě jednodušší.

Může se stát, že se Váš komentář po odeslání ihned nezobrazí. Je to dáno tím, že příspěvek je systémem vyhodnocen jako spam a čeká na ruční schválení. Příspěvky kontrolujeme každý den, takže se nebojte, o vzkazy nepřijdete.

197 thoughts on “Vzkazy na tábor

 1. MonaKub says:

  Ahoj Marti, tak odedneska za týden už domů, teď jsem si prohlížela fotky na Orlíku, jak tam děláš skoky do dálky. Moc se na tebe už těšíme s Kajou moc pozdravu a pusu máma a Kája.

 2. Eva Konvičková says:

  Pro Sylvii M.
  Ahoj Sylvi,
  zase jsme zkoukli fotky. V baretu s culikem ti to moc slušelo!. Táta je v Radči a my jsme byli s Honzíkem včera v ZOO. Vyjeli jsme po obědě a přijeli v půl deváté večer. Tak dneska jen odpočíváme. Ale zítra možná zase někam vyrazíme, ale mají být bouřky, tak uvidíme. Možná budem celé odpoledne koukat na tenis z olympiády. Tak se měj moc hezky.
  Pusu posílá mamka

 3. Marcela Kohlíčková says:

  Pro Kubu Kohlíčka
  Ahoj Kubíku, zdravíme Tě s dědou. Zítra máš svátek tak Ti přejeme všechno nej, nej a hlavně hodně zdraví, štěstí. Až přijedeš tak to oslavíme. Už se vám to krátí, za chvíli budete zase doma viď? Tak zatím ahoj a pusu – babička a děda

 4. Markéta T. says:

  Ahoj Matýsku M.,
  moc ti s tátou děkujeme za dopisy! Další balíček, jak sis přál, je už na cestě k tobě, tak doufám, že brzy dorazí. Zítra to bude 14 dnů, co jsi na táboře, takže už ti bude zbývat jen jeden týden. Než se naděješ, tak si doma:) Moc na tebe myslíme, papa máma a táta.

 5. Klárka Křepínská says:

  Ahoj Klarýsku, byl jsem na jeden den na chalupě, zkontrolovat, jak to tam vypadá a musím říct, že bazén se hezky ohřál, takže to bude pohoda a budeme moci hrát ty naše hry :-). Jirka zedník dneska dodělává novou podlahu v předsíni na zahradu, takže to bude taky fajn, protože to bude hezký ! Byl jsem včera večer ve Starý hospodě a přišel tam Karel s Květou, oba Mirkové a všichni tě moc pozdravujou !
  Měj se táborově a užívej si ještě týden tábora.
  Papa táta

 6. Lenka Boušková says:

  Pro Verču a Káju Bouškovou

  Ahoj holky, po delší době posílám pozdrav přes web. Moc na vás myslíme a koukáme denně na fotky, které vypadají super! Táta jel dnes opět hrát a já uklízím, v pondělí přijdou na ty okna. Dnes mi volala Kalina, že vás už dlouho neslyšela, tak vás pozdravuje. Posíláme spoustu pusinek!!! Papa máma a táta

 7. emiliano caroti says:

  Ahoj Mari, ahoj Vale,
  musím bez mučení přiznat, že už se nám stýská.
  Byteček je takový prázdný a lednička taková plná. Pomalu pro Vás připravujeme pár překvapení, abyste si nemysleli, že na Vás nemyslíme.
  Jedno je opravdu myslím pěkné a doufám, že neuvidím oči v sloup a neuslyším nesouhlasné frkání. Nebojte není to výlet na kolech, ale – no nechte se překvapit!
  Babi s Dádou jeli na chatu a Šiky s mámou a babi Věrkou jsou taky na chatě, v Litoli. Jen já sedím v práci, ale je volympijáda tak to snad nějak uteče.
  Pusinky máma a táta

 8. Hana Jendrulkova says:

  Ahoj holky,
  Včera nám přišel pohled i s požadavky na balíček. Něco vám pošlu, ale nebude to celý dlouhý seznam vašich přání:)
  Doma je 2. fáze podlah dokončena, o víkendu přestěhujeme všechen nábytek zpátky do pokojů a už jenom předsiň.
  Užívejte si na táboře, už se brzy uvidíme.
  Pusu máma a táta

 9. Dagmar Prudká says:

  Kateřina a Jakub Hajdučíkovi
  Milá Kačenko, milý Kubíku!
  Myslím na vás každý den a věřím, že se vám daří dobře. Mám tady v bytě velké trápení, protože se nad mojí hlavou bourají (rekonstruují) dva byty. Každý den je tady rachot a vrtání. Po fasádě jezdí takové vozítko, které odváží vybourané sutiny. Všude je plno prachu a rámusu. Abych to přežila, tak odjíždím do lázní (aspoň na týden). Kubíčku, Tobě přeji k zítřejšímu svátku všechno nejlepší! Ríša ti dá ode mě dárek. Pozdravuji všechny, babička Dagmara

 10. Lenka Adamcová says:

  Anetka Příbrská

  Ahoj Anetko,
  tak jste společně s dělníky zorganizovali protest za ženská práva a zvýšení platů.? Podařilo se Vám vše prosadit? Zvýší Vám platy? 🙂 Viděla jsem Tě na fotce s cedulí – “děti patří do školy”, snad je v září otevřou, viď? Ale to je ještě hodně daleko:-).
  Já jsem teď na noční službě. Dnes jsem Vám poslala druhý balíček, tak snad hned po víkendu dorazí:-).
  Také jsem dnes uklízela balkon – rajčata se mají skvěle a Erinka je tak báječně hlídá, že když tam zastihla holuba chňapla ho do tlamy a nechtěla ho pustit. Když jsem jí začala “přesvědčovat” ať ho nechá, využil okamžik její nepozornosti a uletěl. Takže jestli si to mezi sebou ptáci nezbední řeknou, tak už tam snad nebudou létat:-)).
  Posíláme s tatínkem tunu lásky a pusinku k tomu. Maminka a Erčule:-)

 11. Lenka Adamcová says:

  Adélka Příbrská,

  Ahoj Adélko,
  posílám Ti pozdrav z noční služby. Dnes jsem Vám poslala druhý balíček, tak snad hned po víkendu dorazí:-).
  Také jsem dnes uklízela balkon – rajčata se mají skvěle a Erinka je tak báječně hlídá, že když tam zastihla holuba chňapla ho do tlamy a nechtěla ho pustit. Když jsem jí začala “přesvědčovat” ať ho nechá, využil okamžiku a uletěl. Takže jestli si to mezi sebou ptáci nezbední řeknou, tak už tam snad nebudou létat:-)).
  Na fotce se vzduchovkou vypadáš soustředěně, tak si myslím, že jsi určitě postřílela co se dalo, viď:-).
  Posíláme s tatínkem tunu lásky a pusinku k tomu. Maminka a Erčule:-)

 12. Lenka Morová says:

  Pro Matěje Moru:

  Máťo moc nás potěšilo, žes nám napsal.Těší nás, že se máš dobře, je to vidět na fotkách:každý den se na ně s dědou díváme a čteme si, co se na táboře děje. Měj se dobře a ještě si to užij.

  Těšíme se na tebe! Děda a babi

 13. Lenka Kucerova says:

  Ahoj kluci, jak se mate? Podle fotek urcite skvele. Dosel Vam balik? Moc si to uzivejte, myslime na Vas. Uz se Vam to krati, tak moc nezlobte. Mame Vas moc radi. Mama a tata

 14. Tomáš a Daník says:

  Ahoj masíčko zdravím tě z prahy. Dnes jsme byli s Danem v Rajské polívce. Možná začnem tryhardit G-D a M-C. A ted vtip jdou 3 a prostřední upad hahahahha. A další vtip: Potkal jsem kapitána titanicu/TITANIC a přišel mi nějak na dně.
  Tak čau Masíčko [o L o] XD 😀

  ._I….I_ _ _I. _ _ _II._ _ _I.I…I_I._..I..II…I..II…_I_._ _I._..I.._I…I_I..I._..II_I.._I_I_ _ _II_ _..I._ _.I._.I._I…_I.._II_I._I_._II_I..II_ _ _ _I_._.I.I_ _I.II._.I..I_._.I_II_._.I._I.._II_ _I._I…I_ _ _III !

 15. Marcela Kohlíčková says:

  P Koukáme pravidelně na fotky ro Aničku a Eminku Kohlíčkovy
  Ahoj holky, děkujeme za dopis od Eminky, moc nás potěšil. Emi, doufám, že jsi byla s tím spáleným stehnem u zdravotníka. Jistě by ti dal nějakou mastičku. Koukáme pravidelně na fotky. Je vidět, že se nenudíte. Tak zatím ahoj, babička a děda a (Mukinka).

 16. Klárka Křepínská says:

  Ahoj Klárko, tak si představ, že jsme byli včera večer s tátou v kině – do Malešičáku přijelo letní kino, tak jsme vzali deky a šli se kouknout na Pomádu. Dneska možná pojedeme zkontrolovat chalupu. Prohlížíme každý den fotky a vidíme, jak jsi spokojená – to je moc dobře!!! Pusu maminka a zase napíšu.

 17. Pavlína Jonášová says:

  Pro Barunku Jonášovou:
  Ahoj Baruško,
  doufám, že už ti přišel balíček a že jsi z něho měla radost. Nezapomeň poslat všechny pohledy co máš. V neděli budeme s tátou malovat váš pokojíček. Snad se nám to povede.:)
  Měj se moc hezky
  Posílám ti tisíc pusinek
  Máma

 18. Pavlína Jonášová says:

  Pro Kačku Jonášovou:
  Ahoj Kačí,
  koukala jsem, jak jste krásně demonstrovali, hned bych šla taky. 🙂
  A pak ten box, doufám, že jsi si vsadila na vítěze.
  Měj se moc hezky
  Posílám ti pusu
  Máma

 19. Soukup Radek says:

  Áďa a Elča Soukupovi
  Nazdárek holky, jsme rádi, že jste zatím bez covidu a doufáme, že už tábor zdárně dokončíte. Переезд в Чернобыль снова был отлично подготовлен и вам понравилось 🙂 Tolik k Černobylu. Vidíme, že i Univerziádě přálo nakonec počasí a doufáme, že jsi Eliško s týmem obstála. Je fajn, že tam máš Jendu H. Konečně se objevila po čase na fotkách i Adélka. Moc Vám to oběma sluší. U nás vše v pořádku. Na nohejbale jsme o víkendu vybojovali po dvou letech opět 1.místo, tak jsme pak lehce oslavili. Doma dělám po večerech drobné opravy, mamka byla na malování obrazů, moc se jí opět povedly. Eliško, ptala se na Tebe Naty Domináková, asi už jí chybíš, tak jako obě chybíte Sofince, musí si zatím vystačit s námi. Tak užívejte a ještě se ozveme. P.S. Elí, díky za dopis ! Zdraví Taťka, Mamka a Sofinka

 20. Pavlína Krůtová Vaněčková says:

  Matěj Krůta a Alex Horn.
  Ahoj kluci, dneska ráno jsem vám poslala balíček , tak doufám že brzy dorazí. Ne že to sníte všechno najednou!!! Děkujeme Maty za pohled všechny nás moc potěšil. Jinak s tou kšiltovkou, táta se nezlobí ale třeba se ještě někde objeví…musíš hledat.
  Pac a pusu máma, táta a nejlepší bratr Patrik.

 21. MonaKub says:

  Ahoj Marti, zdraví Tě máma. Včera jsme přijeli na Orlík. Mám do úterý dovču. Rostou houby, tak vyrazíme. Už se na Tebe těšíme, až budeš s námi. Máš ale ještě týden, aby sis užil tábora. Viděla jsem Tě na fotkách při sportovních hrách a taky s čokoládovou medailí. Všechno mi budeš vyprávět. Ale taky piš! Měj se hezky pa máma a Kája

 22. Jolana Pe3k says:

  Pro Marušku Pe3k:
  Ahoj Maruško,
  hurá, hurá, hurá! Konečně jsme se dočkali! Moc děkujeme za pohled, máme radost.
  Předpokládám, že balíček dorazil a udělal vám radost;)
  Pozdravuj Anničku, kluky a Jonášky
  Pac a pusu
  Maminka, tatínek a Timmi

 23. Kristýna Hornová says:

  Alex Gazola Horn a Matěj Krůta:
  Ahoj kluci, doufám, že se máte dobře, že máte teplé počasí a bavíte se! Tady u nás vše OK – pracujeme, aychom pak mohli odpočívat ve Strašicích. Už se na vás moc těšíme!!!!!!!!!!!!!! Pozdrav všem! Kiki, Tomi, Lulu a Karamelka

 24. Karolina Robaušová says:

  Ahoj Lucinko,
  děkujeme za dopisy. Jsme rádi, že se tam máš fajn a že se ti tam líbí 🙂
  Balík přifrčí. Už brzy 🙂 K Pétě a Davidovi jdeme v sobotu. Neboj, dovču dovyřešíme. Pohled z chaty s babičkou pošleme .
  Tak užívej a posíláme ti pusu.
  Máma a táta

 25. Eva Zítková says:

  Pro Kubu Zítku:
  Ahoj Kubi,
  děkujeme za vzkaz na koresponďáku – taky Tě máme rádi a těšíme se na Tebe. Gratulujeme k úspěchům v Universiádě.
  Pozdravuje Tě teta Růža, teta Ola, babička a děda. Všichni se na Tebe těší a sledují vás na fotkách.
  Zdraví máma a táta

 26. Eva Zítková says:

  Pro Matyho Zítku:
  Ahoj Maty,
  děkujeme za koresponďák. Doufáme, že Tě obsah balíčku aspoň trochu potěšil. Gratulujeme k úspěchům v Universiádě.
  Pozdravuje Tě teta Růža, teta Ola, babička a děda. Všichni se na Tebe těší a sledují vás na fotkách.
  Zdraví máma a táta

 27. Teta Eva says:

  Ahoj Viki a Julco,

  moc zdravim na tabor, vypada to, ze se mate bajecne. Krasny fotky a super taborova hra. Moc vas zdravim z Prahy a tesim se az se uvidime, treba v Bylochove 🙂

  Teta Eva a Alex ( Agi je taky na tabore)

 28. Barbora Chmelíková says:

  Pro Otíka a Fandu Chmelíkovi
  Ahoj kluci, podle fotek usuzuji, že jste se krásně adaptovali a dohnali čas, kdy jste na táboře chyběli. Jsem moc ráda, že máte krásně, žádná velká zima a déšť. S kým jsi Fando na chatce? Zatím nám od vás nepřišla žádná zpráva, tak doufám, že ty koresponďáky nehodíme do koše.
  My s taťkou pořád pracujeme, ale o víkendu se chystáme na dlouhou túru. Moc na vás oba myslíme. Ať vás provází síla 🙂 a posíláme pusu :). Máma a táta.

 29. Martina Jelínková says:

  Ahoj Sebulko,

  dnes je čtvrtek a stihla jsem Ti ještě z nemocnice poslat poslední korespondenční lístek. Už mám odcvičeno, tak jdu zítra domů 🙂 Naštěstí tady mají dole poštovní schránku, tak s tím nemusím nikde lítat. Ale tatínek posílá denně, tak jich budeš mít už určitě hromadu:-))) Když se dívám na fotky, zdá se, že je tam nekončící zábava. Velká gratulace za medaili, to bylo určitě za vytrvalostní běh? A ty dorty a ukrojené kusance, to sis dal :-))))) Včera jsem říkala tatínkovi, ať mrkne do schránky, zda nepřišla od tebe zprávička, no a zapomněl, tak se zítra podívám sama, snad tam už od tebe něco bude?! :-)))) Moc Tě s tatínkem milujeme a posílám megaaaaa pusinek. Pa mamka a zdravím i za taťku (pro Sebastiánka Šebestíka)

 30. Jolana Pe3k says:

  Pro Anničku a Maruška Pe3k:
  Ahoj holky,
  tak jste si krásně zasportovaly, co? Sláva vítězům, čest poraženým!
  Pozdravuje vás babička, taky se jí stýská. Každý den od vás čeká aspoň krátký pozdrav a nic. Tak jí, prosím, napište 😉
  Pac a pusu
  Maminka, tatínek a Timmi

 31. Viktor Humlhans says:

  Ahoj Vikouši,
  díky za koresponďák, mám radost, že sis na nás vzpomněl 🙂 včera jsem poslala balík, tak se zítra těš 🙂 užívej na táboře, těšíme se na tebe 🙂 papa máma

 32. Klárka Křepínská says:

  Ahoj Klárko, řekl bych, že jste se přehoupli do druhé poloviny tábora a jak vidím tvůj vysmátý výraz na fotkách, obávám se, zw se ti nebude chtít nazpátek domů . Naštěstí se doma moc neohřeješ, protože hned v neděli pojedem na chalupu. Bude tam i Pišťán, tak bude sranda . Byli jsme včera na tataráku, bylo to fajn a zahrádka byla plná, ale dělaji tam profíci, takže jsem nestačil pít piva, jak mi je nosili . Bára je v baru Zanzibaru, já zatím v práci a nejlip se má maminka – je doma a vstává v deset !!! Hrůza .
  Měj se krásně, sleduju tě na fotkách, tak si dál užívej ! Pa táta.

 33. Lenka Adamcová says:

  Adelka Příbrská,

  Ahoj Adélko,
  už máte polovinu tábora za sebou a já se už moc těším, až se vrátíš a budeš mi vše vyprávět.
  Jak sis užila závodění na univerziádě? A ten dpolední program, který si každý mohl zvolit sám – co jsi si vybrala? Pohádku, nebo sis četla? A jaká byla práce v té elektrárně.
  Včera jsem byla venčit Erinku s Marií a Argo. Krásně si spolu hrály a honily se. Natočila jsem pro Vás krátké video, tak se budete moct také zasmát:-).
  Posílám ti tunu lásky a pusu k tomu ❤️ Maminka, tatínek a Erčule

 34. Lenka Adamcová says:

  Anetka Příbrská

  Ahoj Anetko,
  jak sis užila závodění na univerziádě? A ten dpolední program, který si každý mohl zvolit sám – co jsi si vybrala? Pohádku, nebo jsi lumpačila s dětmi?
  Včera jsem byla venčit Erinku s Marií a Argo. Krásně si spolu hrály a honily se. Už jsou z nich kámošky.
  Posílám ti tunu lásky a pusu k tomu ❤️

 35. Dita Snaidova says:

  Míra Šnaid
  Ahojky Miru, tak koukám na fotky a je vidět,že se nenudíte. Posílame ti pozdrav ze Seline. Včera jsme byli v Zadaru. Bylo tam moc lidí tam jsme tam dlouho nebyli. Jinak tady je pěkný vedro. Ale moře je krásné. Užívej a nezlob pusu mamka a taťka

 36. Hana Jendrulkova says:

  Ahoj holky,
  To zas bylu Universiáda:) na fotkách jsem viděla u obou i nějaké medaile na krku – gratuluji. Všimla jsem si správně, že byla i zlatá? Napište nám za co.
  Já taky měla včera sportovní den- ráno v práci kruhový trénink s kolegama, večer volejbal. Jsem ráda, že dneska sedim na zadku a nikam nemusim, nohy mě pěkně bolí.
  Balíček snad taky dorazil, viděla jsem Viky s lízátkem. Dala jsem si záležet, ať tam máte vše dvakrát.
  Posílám pusu. Máma

 37. MonaKub says:

  Ahoj Marti, tak už se ti to krátí, jsi v polovině tábora. Pozdravují tě kamarádi ze školy. Zatím mi od Tebe nic nepřišlo, asi tam nemáš moc času, viď :-). To je dobře, ale ráda bych od Tebe přečetla pár řádek. Viděla jsem Tě na dalších fotkách při sportu. Všichni tě moc pozdrvují a těší se na Tebe. Ahoj pusu máma. Zdraví tě Kája

 38. Petr Jonáš says:

  Pro Kačenku Jonášovou:

  Ahoj Kačulko,
  tak jste přesně v polovině, teď už to uteče jako voda a za chvíli jedete domů, proto užívejte dosyta!
  Dneska ráno jsme si s mámou každý v práci prohlíželi fotky a moc ti to tam sluší. Máma Vám dneska poslala menší balíček a přidala tam i pár těch fotek, abyste je měli v chatce.
  My máme s mámou dneska výročí svatby. V tento den před 14 lety jsme se brali. Akorát jsem lazar a ležím, včera jsem byl na druhé dávce vakcíny a nějak mě to skolilo… 🙁
  Jinak nevím, jestli ty nebo Baja, ale napište babičce a dědovi na Červeňák, ještě od vás nic nedostali……
  Milion pusinek posílá táta a máma

 39. Petr Jonáš says:

  Pro Barunku Jonášovou:

  Ahoj Barunko,
  tak jste přesně v polovině, teď už to uteče jako voda a za chvíli jedete domů, proto užívejte dosyta!
  Dneska ráno jsme si s mámou každý v práci prohlíželi fotky a moc ti to tam sluší. Máma Vám dneska poslala menší balíček a přidala tam i pár těch fotek, abyste je měli v chatce.
  My máme s mámou dneska výročí svatby. V tento den před 14 lety jsme se brali. Akorát jsem lazar a ležím, včera jsem byl na druhé dávce vakcíny a nějak mě to skolilo… 🙁
  Jinak nevím, jestli ty nebo Kačka, ale napište babičce a dědovi na Červeňák, ještě od vás nic nedostali……
  Milion pusinek posílá táta a máma

 40. ivan humlhans says:

  Ahoj Viki,
  připojuji se k tátově gratulaci, až tady budeš, tak si spolu zaskáčeme nebo raději mně to jen předvedeš. Dneska ráno jsem dal auto do servisu před technickou a pak jsem mazal domu pěšky, alespoň jsem se dobře prošel. Kocour Ferda v pondělí večer zmizel, včera nepřišel a měl jsem strach, že se mu něco stalo. Dneska ráno, ale už zase čekal před dveřmi na jídlo. Teď zrovna chrápe a Micka v bezpečné vzdálenosti také.
  Tak se měj hezky a užívej si to tam a ať Ti to utíká pomalu.

  Zdraví děda Ivan

 41. emiliano caroti says:

  ahoj mari, ahoj vale,
  dnes jsem byl po dlouhé době ve staré práci v malešicích a potkal jsem tam maduára, který u nás teď pracuje. no – pracuje, spíš rozdává dobrou náladu. byli tam i s benjim a než šli na procházku do parku, tak mu chudák musel přehodit plínu. to byl puch!
  máma dneska měla v práci kuřata, tak jsem jí jel naproti, aby to chudák nemusela tahat vlakem. cestou jsem se stavil v lysolajích – pamatujete jak jste si tam hráli s míčem – a bodla mě vosa do kotníku. dost to brnělo, ale stačilo zatnout zuby a je to ok.
  ještě vám musím napsat jak se krásně usmíváte na fotkách. a pozdravujte všechny kamarády co nás znají i ty ostatní.
  máma und táta

 42. Klárka Křepínská says:

  Ahoj Klárko, konečně jsi mohla zúročit to, co umíš nejlépe, atletiku. Na asfaltu se asi běžel maraton, ale tobě určitě nejvíc seděla šedesátka ! A u skoku máš ohromně urpztný výraz, takže vím, že jsi do toho dala všechno ! Medaili jsi asi sežrala, takže jí asi neuvidíme, ale máme aspoň fotku .
  Až přijedu domů, tak s maminkou a s Bárou ( tři dny jsem jí neviděl ) půjdeme ke Tvrzi na tatarák, ale neboj, tobě to vynahradíme taky. Až budeme na chalupě, tak na něj půjdeme do Mařenic ! Měj se krásně, papa táta !

 43. Martin Humlhans says:

  Ahoj Viki,
  koukal jsem, že jsi dostal medaili, tak gratuluji! 🙂
  V Pripjati to muselo být zajímavé! Až budeš doma, můžeme se podívat na nový dokument, který jsem shodou okolností minulý týden viděl.
  Máma je v práci a Julča na výletě v klubu přírodovědců na Smíchově.
  Měj se moc hezky a těšíme se na tebe!
  Táta

 44. Viktor Humlhans says:

  Ahoj Viky, počasí je pěkné, tak si to určitě užíváš. Myslím na tebe a těším se, že se brzy uvidíme. Tvoji sestřičku s maminkou a tatínkem uvidím zítra, zastaví se u mně s nákupem. Tak se tuž, ať jsi mezi nejlepšími sportovci tábora. Na to ti držím palce. Babi Jitka z Harfy

 45. Magda says:

  Ahoj Martine K., zdravíme Tě z Prahy. Vypadá to, že Vám tam ani nepršelo, to tady byl o víkendu slejvák. Jestlipak se na Tebe dostal dort, někdo tam prý měl narozeniny :-). Viděli jsme tě zas na pár fotkách, vypadá, že se bavíš, tak nepřestávej :-))) Zdravíme Tě Magda, Jirka a Milada

 46. Pavlína Krůtová Vaněčková says:

  Matěj Krůta a Alex Horn.
  Ahoj prdelky, dnes máte pomyslnou půlku tábora za sebou. Snad si to všichni užíváte. Koukám na fotky a říkám si že jste docela dobrá banda!!
  Dnes jsme se byli podívat ve Strašicích jak to tam vypadá po těch velkých deštích …ale je to dobré. Teď musí hodně svítit sluníčko aby to bylo na postavení stanů. Voda byla dnes teplá, ale počasí na koupačku nebylo takže jsme se ani nevyčvachtali. Koncem týdne taky pošlu balíček , aby jste moc nepohubli . Papa a pusu máma, táta a Patrik.

 47. Martin Petřík says:

  Pro Marušku Pe3kovou

  Ahojky Maruško, na posledních skupinkových fotkách Ti to s knírkem moc slušelo 😛 Spousta Tvých úsměvů, jsme rádi.
  Prosím, napiš nám, jak se tam máte, ještě jsme od Tebe nedostali žádnou zprávu.
  Ve středu posíláme balíček, v pátek byste ho měli zase dostat. Protože jsme od Tebe nedostali žádnou “objednávku”, tak jsme nabalili to, co máš ráda. Snad Tě to potěší.
  Užívej si tábor, kamarády! Hned bychom si to s vámi vyměnili 😉
  Pac a pusu :-*
  tatínek a maminka a Timmi a Belátko

 48. Martin Petřík says:

  Pro Anni Pe3kovou:

  Ahojky Anničko, dneska nám přišel pohled. Mooooc děkujeme, velmi nás potěšil. Také se nám moc stýská. Každý den koukáme na fotky a hledáme Tě mezi ostatními dětmi. Viděli jsme, že jsi už párkrát vyhrála nějakou soutěž či závod – moc gratulujeme!
  Ve středu posíláme balíček, v pátek byste ho měli zase dostat. Tatínek Ti vybral “menší” dobrůtky 😉 Maminka souhlasila 😀
  Pozdravují vás: teta Růža, teta Olinka, strejda Mirek i Janička Hermachová.
  Brzy zase napíšeme! Pac a pusu :-*
  tatínek a maminka a Timmi a Šáša

 49. david says:

  Pro Natálku Bílou
  Ahoj Naty… dneska jsme ti poslali balíček tak můžeš očekávat nějaké dobroty. Byli jsme na par dni v Šumperku a zítra jedeme ještě na chatu a v pondělí zase do práce. Užívej si a dávej na sebe pozor. Sledujeme te na fotkách ale letos teda nemáš moc štěstí na fotografa…. Měj se krasne zdraví Táta , Šárka , Davídek

 50. Petr Jonáš says:

  Pro Barunku Jonášovou:

  Ahoj naše Baruško,
  moc tě zdravíme z domova.
  Dneska jsme našli ve schránce pohled od tebe a udělal nám velikou radost!! Moc děkujeme.

  Balíček jsi snad již dostala a možná už i snědla, viď? 😉

  Denně se ráno koukáme na fotky, jak si užíváte legrace a dobrodružství!

  Myslíme na tebe a posíláme spoustu pusinek!!

  Ahoj Fogi, panna Pavla a slečna Graciela

 51. Petr Jonáš says:

  Pro Kačenku Jondášovou:

  Milá Kačenko,
  dozvěděl jsem se od Hanky, že jsi moc hodná a vzorná sestra, že Bibi objímáš, když je potřeba.
  To jsi moc hodná a moc děkuju.
  Snad to moc potřeba není.

  Také doufáme, že už vám přišel balíček.

  Gracík je v pořádku, dneska měla jahodu a celou jí snědla. 5 neonek je také v pořádku. 😉

  Hodně pus posílám táta, máma, Graciela a pan Hidlink

 52. Markéta T. says:

  Ahoj Matýsku M.,
  tak jsem se dozvěděla, že Tomášek jede bohužel z nemocnice domů, protože musí mít klidový režim. To je mi moc líto, ale věřím, že ty to tam zvládneš. A kdyby náhodou ne, tak popros vedoucí a zavolejte mi a já něco vymyslím. Zítra ti přijde balíček, už je u vás na poště a čeká jen na to, až ho vedoucí vyzvednou.
  Děkuji ti moc za další dopis, přívěsek jsem ti pečlivě schovala. Mám tě moc ráda, papa máma.

 53. Klárka Křepínská says:

  Ahoj Klárko, ty se máš, vy máte discotéku už v polovině tábora. To já když jsem jezdil na tábory, byla vždycky až na konci. Zas nám tam ale nepouštěli Jožina z bažin . Jako vám !
  Je fajn, že máte dost času i na sebe, jak se píše z tábora. Výhoda je, že nikdo nemá telefon, takže si něco na zábavu musíte vymyslet ! . Jedu dom z práce, tak jsem zvědav na další sérii fotek, baví mě tě na nich hledat. Měj se krásně, papapa táta

 54. Eva Konvičková says:

  Pro Sylvii M.
  Ahoj Sylvi,
  zdravíme tě z Prahy. V pátek jsme byli na návštěvě u Ivanky, ale Fanda tam není, je s kamarádama na chalupě, tak hrál Honza Fifu s Adamem a se strejdou Frantou. V neděli jsme byli na oslavě Lucčiných narozenin. Všichni se na tebe ptali a moc tě zdraví. Tetě Lence jsem tvůj vzkaz ohledně dárků vyřídila. Lucka se chystá příští týden na pár dní do Vídně, pojedou s Kačkou vlakem. A Vašík zase s kamarádama do Albánie – Brdkovic autem, tak jsou všichni zvědaví, jak to dopadne. Tak se zatím měj a užívej si tábora.
  Máma, táta a Honza

 55. Eva Zítková says:

  Pro Maru a Aničku Petříkovy:
  Ahoj holky,
  zdravím Vás z Kojetína. Pěkně si to na táboře užíváte. Na fotkách se usmíváte. Takže jen tak dále…
  Aničko, kdyby tě náhodou úsměv přešel, zazpívej si “čakabugina” 🙂
  Mějte se parádně.
  Teta Eva

 56. Eva Zítková says:

  Pro Kubu a Matyho Z.
  Ahoj kluci,
  dnes jsme Vám poslali balíček, tak snad brzy dorazí. Poctivě prohlížíme fotky a závidíme Vám skvělý program. Užívejte si táborové dny.
  Zdraví máma a táta

 57. babička s dědou says:

  pro Natálku B.
  Ahoj Natálko, užívej si poslední dny tábora v dobré pohodě. Už se na Tebe moc těšíme. Jen ty fotky by mohli být častější. Zkus pro to něco udělat a nechat se vyfotit jen pro babičku. Bude mít velkou radost.
  Zatím se s Tebou loučíme a měj se fajn. Babička s dědou.

 58. Hana Jendrulkova says:

  Ahoj holky,
  Poslali jsme vám balíček, tak by měl brzy dorazit. Podělte se s holkama na chatkách!
  Každé ráno si čtu, kde jste cestovali, jaké úkoly plníte a koukám na fotky. Viky, ty jsi ztratila hřeben:)
  Doma se rekonstrukce zase o kousek posunula, máme vytrhané podlahy a čekáme až uschne povrch, aby mohli položit novou. Dneska jsme spali v pracovně na matraci.
  Posílám pusu! máma

 59. MonaKub says:

  Ahoj Marti, viděla jsem Tě na fotkách a zdá se mi, že se máš dobře. Sluší ti to na nich. Akcí máte hodně, tak se nenudíš. Těším se, až mi přijde dopis, zatím nic. Tak koukej psát :-), ať o tobě taky něco vím. Čtu si na webu, co děláte, a vypadá to moc zajímavě. Poslala jsem Ti balíček, tak snad dorazí teď počátkem týdne. Pozdravuje Tě ježura a Kája. Měj se krásně, máma

 60. Marie Sekvardová says:

  Ahoj Amálko,

  Je ráno a já zase zasedám k počítači s kávou a nemůžu se dočkat na nové fotky. Je na nich krásně vidět jak moc je to tam prima a jak si tam užíváte báječná dobrodružství.

  Už se nemůžeme dočkat až nám budeš vše vyprávět.

  Posílám moc pusinek a pomazlení.

  máma, táta, Rozárka, Mia a Max

 61. Lenka Adamcová says:

  Ahoj Anetko,
  děkujeme Ti za dopis. Doufám, že vedoucí Ája je už s Vámi, a že ji Ašuti či ti druzí neznámí již neunáší . Včera jsme Vám s tatínkem poslali balíček, tak snad v úterý či ve středu dorazí. V balíčku máš další dopisy, tak se budeme těšit na další dopis od Tebe
  Na fotkách jsem viděla, že jste u nějakých vojáků a ti lidé s pláštěmi to jsou kuchaři??
  Posíláme pusinku a tunu lásky k tomu.
  Maminka, tatínkem a Ercule

 62. Lenka Adamcová says:

  Adélka Příbrská

  Ahoj Adélko,
  děkujeme Ti za dopis. Babičce Vendulce již také došel. Včera jsme Vám s tatínkem poslali balíček, tak snad v úterý či ve středu dorazí.
  Na fotkách jsem viděla, že jste v Rusku, tak doufám, že se dorozumíte. I když ty nějaká ruská slovíčka umíš, viď .
  Posíláme pusinku a tunu lásky k tomu.
  Maminka, tatínkem a Ercule

 63. Pavla Soukupová says:

  Pro Elišku Sokoupovou:

  Ahoj Eli, tak vidím z fotek, že se máte báječně, tvůj úsměv vše napoví a to je moc dobře 🙂 Jsem ráda, že jste spokojené, jak si vedete v týmech a v jednotlivých soutěžích. S Babičkou jsme na kurzu malování, tak už mám první obrázek a jde to docela dobře. Jinak Ti taky pošlu pohled se Sofinkou, která je neustále venku a pobíhá. Doma je jen málo, ale vždy se přijde pomazlit. Eli užívejte každý den, ať se vám líbí a daří ve všech hrách. Pusu posílá maminka i tatínek

 64. Dana Rubešová says:

  Pro Elišku a Adélku Soukupovi.
  ahoj holčičky, zdraví Vás babička Dana. Jsem s maminkou na kurzu malování a po prvním dnu jsem z malování unavená a rozčílená.
  Maluji pro Pepču Einsteina, podobě barevného jako loňský obrázek – Lenona. Vůbec mě to nejde, mám zatím oči a nos. Koukala jsem na fotky, jsou moc hezké, vidím, že se Vám líbi a jste spokojené. Eliško , přeji ti, aby jsi všechno vyhřála, měla hodně kamarádů. Adélko tobě ať se všechno daří. Posílám pusinky , moc na Vás myslím Vaše babička Dana

 65. Karolina Robaušová says:

  Ahoj Lucinko,
  denně koukám na fotky a program máte zajímavý , dobrodružný a plný pohybu 🙂 Tak užívej, pozdravuj holky a napiš nám pohled nebo dopis.
  Pusu máma a táta

 66. Markéta T. says:

  Ahoj Matýsku M.,
  tak jak bylo v Pripjati? Copak si to tam na vás soudruzi inženýři vymysleli…:) Vypadali dost věrohodně, jak vás tam lustrovali. Jsem zvědavá, kam vás stroj času zanese tentokrát:)
  Táta dnes ráno odnesl na poštu balíček pro tebe, tak doufám, že ti do středy dorazí. Můžete pak v chatičce oslavovat Tomáškův návrat z nemocnice:)
  Tobýsek pořád lumpačí, dneska jsme si s ním hodně hráli a tak mi tu spokojeně usnul na stole před monitorem. Koupila jsem mu včera kočičí trávu, tak teď musíme několik dní počkat, než vyraší. Zatím statečně spásá tu na dvorku.
  Měj se moc hezky a usmívej se! Myslím na tebe máma.

 67. Linda Rudić says:

  Ahoj Makala,
  na fotkách to vypadá, že se dobře bavíš a že jste celý den v pohybu. Anička a Nina odjely do Srbska a tak jsem zde sama a pořád pracuji.
  Posílám velkou pusu.
  Máma

 68. Kristýna Hornová says:

  Alex Horn a Matěj Krůta
  Ahoj kluci. Dneska ráno jsme odeslali z Černošic balíček s laskominami. Jsou popsané, tak se rozdělte. Očekávejte ho tak ve středu, nebo ve čtvrtek. Denně koukáme na fotky a musím uznat, že program máte famózní. Mějte se krásně!!!
  Kiki, Laura, Tomáš a Karamalka

 69. LukasGajda says:

  Baruška Gajdová

  Ahoj Barunko, děkujeme moc za dopis, který nám dnes přišel. Bohužel ti nepošlu to o co žádáš. Přišlo by to až na konec tábora a to už by nemělo smysl.
  Jsme moc rádi, že si tábor užíváš. Měj se hezky máma a táta.

 70. LukasGajda says:

  Gabriela Gajdová

  Ahoj Gábinko,
  moc tě zdravíme z Břežan. Doufáme, že si tábor užíváš. Minulý týden jsem ti a Barče poslali balíček, tak snad už dorazil.
  Měj se hezky zdraví máma a táta.

 71. Klárka Křepínská says:

  Ahoj Klárko,

  včera odpoledne jsme byli naposledy na Kampě zase něco ochutnat a poslechnout si muziku. Bára přijela z víkendu o den dřív, tak byla s námi a přijel i Pepa – moc tě pozdravuje. V Praze je docela hezky, žádné velké vedro, což je fajn, snad máte taky prima počasí. Denně čteme, co všechno děláte a prohlížíme fotky. A neboj – už chystám balíček 😉

  Pusu maminka

 72. Petr Jonáš says:

  Pro Marinku Caroti:

  Milá Marinko, není nic krásnějšího než přijít do práce, udělat si kafe, rozkliknout si fotky z tábora a vidět tě s motýlem na levým ukazováčku! Jsi opravdu romantická duše a hned mám lepší den! 😉 😉

  Pa pa Petjer

 73. Petr Jonáš says:

  Pro Barunku Jonášovou:

  Ahoj Bibi,
  máme za sebou velmi vydařený víkend na chalupě ve Věšíně.
  Byli tam s námi tentokrát i Sabča a Emo a Honza Kropáček s Dankou.
  Bylo to moc fajn, počasí skvělé, poslal jsem ti pohled, který jsme koupili v pátek v Coopu. Měli jen 4, tak jsme je všechny vykoupili.
  Už se moc těším, až pojedeme na chalupu hned po táboře, budeme jezdit na kole a snad se taky už konečně podíváme na ten Třemšín!
  Teď už ale sedím v práci a prohlížím si fotky, jak se užíváte přesuny v čase. Závidím vám….
  Měj se moc fajn a ahoj táta!

 74. Petr Jonáš says:

  Pro Kačku Joniášovou:

  Ahoj Kačenko,
  máme za sebou velmi vydařený víkend na chalupě ve Věšíně.
  byli tam s nám tentokrát Sabča a Emo a Honza Kropáček s Dankou.
  bylo to moc fajn, počasí skvělé, poslal jsem ti pohled, který jsme koupili v pátek v Coopu. Měli jen 4, tak jsme je všechny vykoupili.
  Už se moc těším, až pojedeme na chalupu hned po táboře, budeme jezdit na kole a snad se taky už konečně podíváme ne ten Třemšín!
  Teď už ale sedím v práci a prohlížím si fotky, jak se užíváte přesuny v čase. Závidím vám….
  Měj se moc fajn a ahoj táta a pan Hidlink

 75. Viktor Humlhans says:

  Ahoj Viki, posílám další pozdrav z práce 🙂 Myslíme na tebe, jak si na táboře užíváš, zkus nám taky napsat, koresponďáky máš v zelených deskách v kufru 🙂 Julče dnes začíná příměšťák s Nelou, nemohla se dočkat. Fotky z tábora jsou naprosto super, vše prožíváme na dálku s vámi 🙂 měj se hezky, máma

 76. Viktor Vlasek says:

  Ahoj Viky,
  moc te zdravime. Matej jde rano na brigadu, tak budeme vstavat v 6:00, to bude masakr. Ja potom pojedu do Prahy, uklizet byt po rekonstrukci. Tesim se, ze bude ve schrance od tebe dopis nebo korespondak. Persikovi se po tobe styska, chodi si lehat na tvoji perinu.
  V pulce tydne ti poslu balicek. Tesime se na tebe mama, tata, Matej, babicka a Persan

 77. Martin Pe3k says:

  Pro holky Pe3kovy:

  Ahoj Maruško a Anničko, doufáme, že jste si pošmákly na dobrotách z balíčku. A jestli chcete ovlivnit obsah dalšího, tak s maminkou očekáváme “objednávku” 😉
  Fotky z tábora sledujeme každý den a všechna dobrodružství takto prožíváme s vámi. A že je i letos co prožívat, že? Moc vás zdravíme, vyřiďte pozdrav i klukům Zítkům a Jonáškám.
  Dobrodružství zdar! Zítra zase napíšeme. Pa
  Tatínek, maminka a Timmi

 78. Markéta T. says:

  Ahoj Matýsku M.,
  teď jsem si všimla, že jste se přesunuli do doby černobylské jaderné havárie. O tom už něco víš. Je to největší jaderná havárie v historii lidstva a doteď se lidé z okolí (také z Pripjati, kde se nacházíte) potýkají s následky ozáření. Tak přeji zajímavou exkurzi! Ahoj máma.

 79. Markéta T. says:

  Ahoj Matýsku M.,
  slyšela jsem, že je Tomášek v nemocnici na pozorování. Měl by tam být dva dny. Moc držím palce, aby bylo všechno v pořádku. Až se vrátí, tak ho ode mě moc pozdravuj. Opatruj se. Mám tě ráda. Papa máma.

 80. KatkaBT says:

  Pro Davida Bardiovského
  Ahoj Daví,
  ve čtvrtek jsem ti poslala balíček, tak snad ti nejpozději zítra dorazí…
  Napiš kdybys něco potřeboval poslat, chystám se ti ve čtvrtek poslat další.
  Adámek včera odjel na týden na školní tábor, tak mu zítra napiš, máš tam jednu prázdnou obálku bez adresy.. tady je jeho adresa:
  Adam Tyl Bardiovský
  Hotel na Trojce
  Pusté Žibřidovice 3
  788 23 Jindřichov
  užívej tábor, na fotkách to vypadá bezva.
  Zdravíme tě máma a táta

 81. emiliano caroti says:

  Ahoj Mari, Vale, Kačko Jonášková a Barbarello
  je naprosto neuvěřitelný, že jste byli v Pripjati a zažili jste katastrofu v černobylské elektrárně, protože my jsme včera navštívili bývalý sklad atomových hlavic v bunkru Pařez 51 blízko chaty Dr. Fousové.
  Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací ohledně atomové energie, jak je přínosná a zároveň může být i nebezpečná.
  Fotky z tábora hltáme každé ráno a je vidět, že si moc užíváte. Snad jen jsme Vás chtěli poprosit, kdybyste se na nás příště trošku usmáli.
  Tak zatím a pozdravujte Ašůty,
  Pavka, Petjer (igen), Sambinam a Emina

 82. Klárka Křepínská says:

  Ahoj Klarýsku, ještě se na stránkách galaxie neobjevil komentář ke včerejšku, ale já tuším, že jste se ocitli díky stroji času ve městě Pripjati ! To jsem zvědavej, co mi o něm řekneš po návratu. Něco o tom vím.
  Včera jsme byli s maminkou vyjímečně kde ? Ano, na Kampě :-). Bylo to opět bezva, maminka si i zatancovala salsu s pánem, který zrovna neměl partnerku na tanec. Já salsu neumím, tak jsem to aspoň natočil, tak ti to pak ukážu. Barunka měla být do nedělě pryč s Evičkou, ale vrátila se už včera, takže kam jdeme odpoledne ? Na Kampu 🙂
  Měj se táborově a zase napíšu. A děkujem za koresponďáky !
  Papa táta

 83. Kateřina Šmídová says:

  Kačka a Kuba Hajdučíkovi
  Ahoj děcka,
  doufám, že se máte fajn a moc vám neprší. Už je to týden, co jste mi odjeli. Doufám, že to tam zvládáte a užíváte si to. Moc na vás myslím. Mám vyřídit pozdravy od Adly, babi Evi, Dagmary a Dana.
  Velikou pusu. Máma

 84. Pavlína Krůtová Vaněčková says:

  Matěj Krůta a Alex Horn.
  Ahoj kluci, koukám zase na fotky co jste zatím zažili!!! Už se těším až nám budete vyprávět, možná vám i závidím!!!! My totiž makáme jako šrouby! Patrik by prý za vámi chtěl jet na výlet, tak se mu snažím vysvětlovat že to nejde…. Týden utekl jako voda. Jinak Matěji děkujeme za pohled, taky jsme vám poslali, tak snad brzy dorazí. Pa a pusu Máma a Táta a Papík

 85. Jolana Pe3k says:

  Pro Anničku Pe3k:
  Milá Anničko,
  děkujeme za pohled. Udělal nám velkou radost. Je vidět, že budeš míst spoustu zážitků 😉
  V pátek odpoledne přijela babička, prošli jsme se po Praze a večer zase jela domů. Máme Tě moc pozdravovat!
  Pac a pusu :-*
  Maminka, tatínek, Šáša a Timmi

 86. Jáchym Flandera says:

  Ahoj Jáchy, koukal jsem teď na fotky a vypadá že Vám zatím přeje počasí tak přeji ať to dlouho vydrží. Vypadá to u Vás na super zábavu jako každý rok tak si to pořádně užij. Dnes jsme byli s Hynečkem na kole a moc ho to bavilo. Mám tě pozdravovat od dědy a babičky. Mej se fajn. Tata, máma a Hyneček.

 87. Dita Snaidova says:

  Míra Šnaid
  Ahojky Miru, tak jsem ti včera poslala balíček. Tak nevím,kdy ti dorazí. Dnes jsme byli u babičky. Zítra jedeme na oslavu dvojčat. A v pondělí ráno odjíždíme ke Goranovi. Už se těšíme. Jinak octavie je prodaná. Babička tě moc pozdravuje a máš jí napsat. A byla u babičky i Hafu. A i ta tě moc zdraví. Měj se krásně a užívej si. Pa pusu

 88. Markéta T. says:

  Ahoj Matýsku M.,
  mockrát ti děkuji za dopis, letos přišel opravdu brzy! Penál s sebou nemáš, ale ve víku kufru za síťkou, na stejném místě, odkud si vytahoval dopisní papíry, máš dvě pouzdra na tužky. V jednom pouzdře jsou pastelky a ve druhém ostatní psací potřeby. Pokud by to tam nebylo, přichází v úvahu ještě batůžek, který si měl do autobusu. Tak se podívej ještě tam. Každopádně doma nic nezůstalo, tak hledej, najdeš:) Dnes ti budu posílat třetí dopis a už mám připravený balíček. Počítám, že by mohl dorazit zhruba ve středu. Jinak doma nic nového, s Tobym chodíme každý den ven a je zdravý a spokojený. Vždycky, když jde někdo po chodbě, tak běží ke dveřím a čeká, jestli to nejsi ty:) Jsem zvědavá, do jaké doby se po Johance z Arku vypravíte:) Mám tě moc ráda a myslím na tebe. Papa máma.

 89. Viktor Humlhans says:

  Ahoj Viki, doufám, že si to na táboře užíváš. Koukali jsme se teď s mámou na fotky, jsi frajer. Vrátila jsem se ze mlejna, všichni tě moc zdraví i teta s dědou. Odpoledne jedeme za babičkou, stále je o berlích, ale už to má lepší. Bertík je v pohodě. A můžeš se doma těšit na nový stůl 🙂 těším se na tebe Juli

 90. Hanka Jendrulkova says:

  Ahoj Julčo a Viky,
  První část bytu máme za sebou, podlaha vypadá skvěle. Jsme zvědavá, co na ní budete říkat. O víkendu přesuneme nábytek a pokračujeme dál – ložnicí a Julči pokojem.
  Včera jsme jeli do Ikei zařídíit novou skříň. Překvapilo nás, že ji mají skladem, tak jsem na dnešek domluvená s dědou, že vezme tranzita a pomuže mi vše převést domu.
  Jak vidíte nenudíme se a pracujem:) Tento týden jsme měli oba i v práci náročný, tak snad to poleví přístí týden.
  Užívejte si na táboře!
  Máma a táta

 91. děda s babičkou says:

  Natálka B.
  Ahoj Natálko,
  užívej si tábora naplno, hlavně nezlob a už se těšíme až pojedeme pro Tebe a budeš trávit s námi chvilku prázdniny v Kostelci.
  Zdraví Tě babička s dědou a Olík.

 92. MonaKub says:

  Ahoj Marti, přijeli jsme teď na Orlík, tak budu psát asi až v pondělí, už se těšíme až se vrátíš. Všichni tě moc pozdravujou. Ahoj máma a Kája.

 93. Daniela Flanderová says:

  Pro Jáchyma Flanderu:

  Ahoj Jáchy, moc tě všichni zdravíme. Užívej tábora a těšíme se na zprávy od tebe. Zdraví máma

 94. Lenka Boušková says:

  Pro Káju a Verču Bouškovou:

  Ahoj holky, konečně je pátek a já teprve teď přišla domů z práce. Je toho moc, ale až začne Olympiada, vše se snad zklidní. Dnes budeme natírat mříže, už snad naposledy. A zítra táta hraje, tak pojedu s ním. Hezky si to tam užívejte, podle fotek to vypadá super! Pa, posíláme pusu! máma a táta

 95. Hana Schelová says:

  Pro Tomáška Schela:

  Ahoj Tomášku, včera jsme dostali Tvůj dopis a máme velikou radost. Píšeš, že je to tam super, tak to jsme moc rádi 🙂 S napětím sledujeme vaši válečnou výpravu do Orleans a na Remeš. Remeš je moc krásný město, zajedeme tam. Taky bys měl dostat náš balíček, doufáme, že si ho užiješ. Měj se moc krásně a moc a moc pus, máma a táta.

 96. Klárka Křepínská says:

  Ahoj Klarýsku, posílám ti pozdrav a velkou pusu. Včera jsem byla na koncertě Monkey Business, bylo to super a dokonce nepršelo!!! Táta ti napsal dopis, za chvíli jdu na poštu a pošlu ti ho. Měj se super a uživej si, zase napíšu. Pa maminka

 97. Eva Zítková says:

  Pro Kubu a Matyho Zítkovy:
  Ahoj kluci,
  moc Vás zdravíme z domova. Každý den sledujeme fotky z dění v táboře a vidíme, že se rozhodně nenudíte. My se taky nenudíme. Od úterý až do dneška jsme opravovali koupelnu. Dnes dopoledne přijeli strejda Honza a teta Káťa.
  Všichni Vás pozdravují.
  Máma a táta

 98. Dagmar Prudká says:

  Milá Kačenko a Kubíku Hajdučíkovi
  Posílám vám oběma srdečné pozdravy, jsem si jistá, že se vám bude dobře dařit, a celý pobyt dobře zvládnete. A ještě si to užijete. Myslím na vás, v neděli se setkám s mamkou. Určitě vám pošlu psaníčka, slibuji. Pozdravujte ode mě Richarda i Vašíka a Vojtu.
  Papap, babička Dagmara Prudká

 99. Matyáš Peroutek says:

  Ahoj Maťo,
  Tak balík byl včera odeslán. Tak v třeba už dnes dorazí. No snad nebudeš muset čekat do pondělí. Pastu jsem ti tam dala. Kdyby jsi ještě něco potřeboval tak napiš. Příští týden bych poslala ještě další balík.
  Jsme na chaloupce a chudák Nesiinka už dostala 2x elektrickým ohradnikem. To bylo řevu, vždyť ji znáš. Teď jsme přišly z procházky tak spi. Jinak pořád kouká na býky. Jsou tady pod chalupou.
  Včera jsme v lese našly i houby, samé hriby, tak budeme dělat hribkovou omacku k panence. Chceme grilovat.
  Doufám, že se máš dobře.
  Posíláme pusu, máma, Nesiinka a Iva

 100. Karolina Robaušová says:

  Ahoj Lucinko,
  dnes máme krásné slunečné počasí. Hezké počasí má být i o víkendu a tak pojedeme za babičkou na chatu. Posílám ti dopisní soupravu, aby jsi nám mohla více psát 🙂
  Měj se moc krásně, podle fotek se tam máte parádně 🙂
  Pusu máma a táta

 101. ivan humlhans says:

  Čau Viki, posílám další pozdrav z chalupy nejen ode mne, ale i od babičky, Honzy, Micky a Ferdy. Honza dodělal pokoj a má vymalováno a přijedou zítra. Já tady dělám drobné práce a za chvíli se chystám do Zbiroha na mopedovi nakoupit. Počasí je na to dobré – teplo a sluníčko, snad to vydrží. Včera jsem byl v lese, jestli rostou houby a – nerostou. Doufám, že i tam na táboře je hezké počasí a o zábavu je postaráno. Tak si to užívej a zase za čas napíšeme.

  Ď+B+H+F+M

 102. Eva Konvičková says:

  pro Sylvii Matyskovou
  Ahoj Sylvi,
  zdravíme z Prahy. Tatka s Honzíkem už jsou od babičky zpátky, tak se teď koukáme na fotky z tábora společně. Včera jsem ti zanesla zápisový lístek na to Ekonomické lyceum. S němčinou nebude problém, paní ředitelka tě hned zařadila do německé třídy.
  Tak si to tam pěkně užij. Myslíme na tebe.
  Mamka, taťka a brácha

 103. Taťka Příba says:

  Ahoj Adélko, Anetko,

  sledujeme s mamkou každý den fotky a vypadá to, že si to moc užíváte a že vám tam snad vůbec neprší. Erinka vás stále hledá a ptá se, kde jste? Moc vás zdraví a až přijedete, budete ji prý muset vynahradit čas, co tu nejste tím, že si s ní budete hodně hrát a lumpačit s ní. Anetko děkujeme za krásný dopis, moc nás potěšil. Pošleme Ti další obálku a také se můžete těšit na balíček, který jste si objednaly.

  Líbáme vás.

  Taťka &mamka&Erinka

 104. Kristýna Hornová says:

  Pro Alexe Horna a Matěje Krůtu:
  Nazdárek Alexi, dneska nám od tebe přišel pohled. Jsme rádi, že se ti na táboře líbí.
  Snad vás útok Ašutů moc nevyděsil :)))
  Balíček určitě pošlu!!!
  Zdravíme všechny i Barču a Gábi. Denně sledujeme fotky, tak máme přehled, co děláte.
  Užívejte! Mamas & Papas

 105. Soukup Radek says:

  Adélce a Elišce Soukupovic 🙂
  Ahoj Aďo a Elí, kdo by to byl řekl, ale dnes už jsou to 4 dny, co si užíváte tábora. Právě jsme si doprohlédli fotky, máte opět super připravený program, ostatně jako každý rok. Okénka do historie se Vám budou hodit v dějepisu a i pro všeobecný rozhled. Jsme zvědaví, jaké další přesuny máte v plánu, ale určitě to bude něco nového a netradičního. Dnes mamka poslala oběma balíčky na přilepšenou a abyste měly dostatek energie na náročný program, máte přiloženo i pár řádek. Doufáme, že se nenudíte, jste obě v pořádku a covid se zatím táboru vyhýbá. My jsme mezitím s Tomášem dodělali oba sprchové kouty, tak se máte na co těšit. Mamka byla včera s holkama na koncertu Monkey Business, sice trochu zmokly, ale koncert prý super. Já se připravuji na sobotní nohejbalový turnaj, snad bude trochu přát počasí. Zatím mám přihlášeno 12 týmů. Jinak Sofinka se drží doma, většinou je přes noc venku a přijde až ráno. Tady teď byly dva dny po sobě noční bouřky a zahrada je slušně zavlažená. Tak se zatím loučíme, opatrujte se a pusu oběma ! T&M&S

 106. Matyáš a Hynek /Peroutkovi/ says:

  Ahoj Matýsku a Hynku,
  posílám pozdrav z Lysé nad Labem.Doufám,že se vám tam líbí a jste spokojeni.Tady byla docela 2x velká bouřka,s Gvendy jsme to přežily.Mějte se tam moc hezky.
  Zdraví vás babička.

 107. Jonás Péter says:

  Pro Kačku Jonášovou:

  Jó estét kívánok, kedves Kačkának!
  Hogy vagy ma? Minden rendben van?
  Gyakran gondolom, hogy tetszik a táborban.
  Küldök neked egy puszit, napocskám!
  Üdvözlet Barborának.
  Üdvözlettel, apád Péter 😉

 108. MonaKub says:

  Ahoj Marti, dneska jsme byli s dětmi na výletě v Berouně na medvědech, těch co byli kdysi ve večerníčku. Vyrostli. A taky jsme byli na rozhledně. Dětem se to moc líbilo a mně taky. Viděla jsem Tě na dalších fotkách, super, že jsi tam vidět. Těším se na Tvoje zážitky z historie. zdraví máma a Kája

 109. Pavlína Jonášová says:

  Pro Barunku Jonášů
  Ahoj Barunko,
  děkujeme za pohled. Dnes jsem vám poslala balíček, tak snad vám v pondělí dorazí. Zítra jedeme na chatu, to znamená, že budeme celý víkend sekat trávu. Už se moc těším :), ale vezeme si pomocníky, jedou s námi Kropani a Caroti.
  Pusu posílá máma

 110. Ewa Grigar says:

  Pro Sebastiana Grigara:
  Ahoj Sebo! Jsme rádi, že jste dojeli na tábor v pořádku. Každý den sledujeme vaše fotky. Táborovy program vypada užasne! Moc si to tam užívaj. Teta Dvořakova nas pozvala do Vělkich Karlovic – narodilo se jim 11 kraličku! Mužeme se na ně podivat jak se vratiš. Piš nam dopisy!!!
  Posilame milion pusinek. Mama a Tata

 111. Pavlína Jonášová says:

  Pro Kačku Jonášovou
  Ahoj Kačí,
  dnes jsem vám poslala balíček, tak snad vám v pondělí dorazí a fogy pohled. Moc děkujeme s tátou za pohled. To jsi se teda překonala, že jsi ho napsala tak rychle. Táta pečlivě zkoumá na fotkách každý detail vašich obličejů, jestli se dostatečně smějete a nejste smutné 🙂 Tak se prosím hodně smějte nebo s ním nevydržím.
  Pusu posílá máma

 112. Matěj says:

  Pro Viktora

  Čau Nitrandíre,
  asi už víš, že vyhrála Itálie na penalty. Včera jsme celý den stavěli kocourovi voliéru. Teď zase chrápe, jako skoro furt. Příští týden už jdu k Pepovi.

  Měj se hezky,

  Matěj

 113. Emilliano Caroti says:

  Ahoj Mari, Vale
  Dostal jsem od mámy za úkol něco Vám napsat.
  Trávíme čas bez Vás jako každé léto v práci, alespoň nám to líp uteče.
  Večer se pak scházíme na jedno u Jeníčka a probíráme kdo nás v té práci otrávil a kdo nám třeba udělal radost. Mě teda udělalo radost, že jsem dnes mohl jet do práce na kole přes Karlín kolem máminý práce přes Letnou, Strahov a Bílou Horu do Zličína. Sabmbinam mi na cestu přichystala hroznové víno, alespoň jsem nemusel nikde v těch pražskejch kopcích stavět na občerstvení. Praha je z vrchu moc krásná, viděl jsem hrad, sto a více věžiček a také samozřejmě letenský stadion. V pátek začíná liga, hrajeme doma s Olmikem tak napíšu jak to dopadlo.
  Zatím, mějte se fajn a posíláme pusinky, madre y padre

 114. Lenka Kucerova says:

  Pro Misu a Martinka Kucerovi:
  Ahoj kluci,dnes nam prisel od obou dopis a moc nas potesil. Jsme moc radi,ze se Vam na tabore libi. Kazdej den sledujeme Vase fotky a Vas program a vypada to tam uzasne. Moc si to uzijte a at mate i nadale super zazitky. Posilame pusu. Mama a tata

 115. Jolana Pe3k says:

  Pro Marušku Pe3k:
  Ahoj Maruško,
  tak už to zase fičí – cestování v čase, bitvy, soutěže … paráda!
  A viděla jsem, že Tvůj klobouk se stal putovním? Víš, co se stalo naposledy, když Tvůj slamák putoval po hlavách spolužáků? 😉
  Zítra by měl pro obě dorazit balíček, tak dobré mlsání.

  Maminka, tatínek a Timmi

 116. Jolana Pe3k says:

  Pro Anničku Pe3k:
  Ahoj Anničko,
  na fotkách vidíme, že Tě to na táboře baví! Domečky v lese, střílení z luku, bitva, to je paráda!
  Když bude pošta rychlá, zítra se můžete s Maruškou těšit na balíček 😉

  Maminka, tatínek, Šáša a Timmi

 117. Martina Jelínková says:

  Ahoj Sebulko,
  moc tě zdravím :-)))), dnes jsem Ti poslala korespondenční lístek. Já jsem momentálně na rehabilitaci v nemocnici a tatínek v lázních. Tak ti budeme psát asi 14 dní každý zvlášť, i když na tebe společně moc myslíme, když si s tátou voláme. Mluvila jsem s tetou Majkou, ta tě strašně moc pozdravuje a těší se, že ji v srpnu navštívíme na Slovensku. A děda z Olomouce, ten je také v lázních a také se na tebe v srpnu těší. Posílám Ti velkou pusu. Mamka a posílám pozdravy i od tatínka 🙂

 118. Hana Jendrulkova says:

  Ahoj Viky a Julčo,
  Děkujeme za pohled, včera přišel. Vám přišel pohled od tety Evy ze Sardínie, pošlu vám ho v balíčku. Volala mi babička Naďa, že ji taky od nás přišel pohled z jižníh Čech- nemohla Viky ve slunečních brýlích vůbec poznat.
  Včera jsem byla zase hrát volejbal a ke koncy hry nám začalo pršet. Všichni jsme chtěli rychle dohrát a schovat se. Jak na potvoru se ani jednomu týmu nedařilo hru dokončit, tak jsme se přetahovali o body až začalo i hřmít a radši jsme to ukončili remízou:)
  Máma a táta

 119. david says:

  Pro Natálku Bílou
  Ahoj Naty…Doufám že si to užíváte na plno a že vás voda nespláchla. Tady je každý den pěknej slejvák…Pravidelně koukame na fotky a teda moc na nich nejsi vidět ale vypadá to že máte opět o zábavu postaráno..
  Všichni tě moc pozdravují.. Táta, Šárka a Davídek….posílám pozdrav i za babičku Sašu

 120. Jitka Kohoutová says:

  Ahoj Viky,
  dnes u mně byla maminka s tatínkem, přivezli mně nákup a dali jsme si společně pizzu. Bylo to fajn, vzpomínali jsme i na tebe, že si to určitě užíváš a vedoucí vám umí udělat zábavu i když třeba prší, jako tady teď 2 dny v Praze. Ale zase vysvitne sluníčko a s ním je hned lepší pohoda, viď. Tak užívej, co to dá a buď na sebe opatrný. Moc pusinek posílá babi Jitka z Harfy. Děda Petr je stále ve mlejně a také tě pozdravuje.

 121. Hana Schelová says:

  Pro Tomáška Schela:
  Ahoj Tomášku,
  taky u vás prší? Ve Hřensku byla taková bouřka, že nefunguje voda. Museli jsme zavřít. Šli jsme s tátou do divadla pod “naší” věž a chvílemi přes ten déšť nebylo skoro slyšet. To divadlo bylo vtipný, možná by se Ti to líbilo. Dávají parodii na Titanic, tak bychom mohli jít, až se vrátíš. Koupila jsem ti tepláky, pošlu Ti je v balíku i s dobrotama. Každý den čteme, co děláte, a koukáme na fotky. Měj se moc hezky. Máma a táta

  Pozor na Ašuty, aby Vám něco neukradli!

 122. MonaKub says:

  Ahoj Marťo K. , viděla jsem tě na fotkách na soutěži s miskou a vodou, vypadáš spokojeně, tak to jsem moc ráda. A taky jsem viděla, že jste na přesunu u Johanky z Arrcu. To musí být úžasné. Bude bezva, až mi to všechno budeš vyprávět. Dnes jsem Ti poslala dopis, tak snad brzy dorazí. A těším se, že napíšeš i Ty první zážitky. Měj se moc hezky, pa máma a Kája

 123. Kateřina Šmídová says:

  Hajdučíci
  Dnes nám tu strašně prší. Snad tam dobře zvládáte deště a bouřky.
  Myslím na vás moc a moc.
  Pusu máma K.

 124. Karolina Robaušová says:

  Ahoj Lucinko,
  koukala jsem na fotky a ta vodní štafeta je super nápad , asi se budu inspirovat 🙂
  Jak ti šla lukostřelba ? Tu jsi trénovala na chatě 🙂
  Myslím na tebe a posílám ti pusu.
  Máma

 125. Martin Humlhans says:

  Ahoj Viki,
  posíláme ti pozdrav ze zamračeného Žižkova.
  Podle fotek máte o zábavu postaráno, vlastně jako každý rok. 🙂
  Máma je v práci, tak jsem teď doma sám s Bertíkem.
  Užívej si táborovou pohodu a nezapomeň nám taky napsat. 🙂
  Táta

 126. Klárka Křepínská says:

  Ahoj Klárko, máš krásný batikovaný tričko ! Protože je vidět, že to umíš bezvadně, na chalupě by jsi mohla vyrobit taky pro mě a pro maminku. A pro Pišťána
  Včera jsme s maminkou seděli do večera na terase a sledovali, jak se blíží ta včerejší silná bouřka a říkali jsme si, kdy to asi dorazilo k vám ?
  Snad vás to nespláchlo
  Bacha na Gorgony a Ašuty, všechno sleduju ! .:-)
  Měj se krásně, papa táta !

 127. Lenka Strnadová says:

  Ahoj Editko, koukáme s Janičkou na fotky. Doufám, že je zábava v plném proudu. Janička každý den leze na stěnách nebo skále s Toničkou, je to malý Vašek 🙂 Dneska ti pošleme balíček. Už jsme byli nakupovat v Lidlu 🙂
  Posílám moc pusinek. Máma

 128. viktor humlhans says:

  Ahoj Viki,
  za všechny a také Ferdu s Mickou Tě zdravím a přejeme hezké počasí a prima zábavu na táboře. Od pondělí jsme s Honzou připravovali a pak štukovali pokoj, tak jsme se k vzkazům dříve nedostali.
  Takže, měj se tam hezky a užívej si to.

  Děda Ivan

 129. Hana Jendrulkova says:

  Ahoj Julčo a Viky,
  Posílám zprávy z domova:) Obývák a pracovna jsou pořád vyklizený, zítra by měli podlahy dokončit. My zatim přebýváme u Julči v pokoji, kde také jíme a já pracuju. Včera večer jsem byla hrát beachvolejbal, bylo hrozně dusno a jen co jsem dorazila domů spustila bouřka.
  Podle fotek si skvělě užíváte, Viky je pořád s úsměvem:)
  Pozdravujte holky a posílám pusu!
  Máma

 130. Lenka Kucerova says:

  Pro Martinka a Misu Kucerovi:
  Ahoj kluci, jak se mate? Kazdy den sledujeme fotky, asi spolu v družstvu nejste, ale snad aspon mate spolecne to bydleni 🙂 Moc Vas zdravime a napiste nam.
  Mama a tata

 131. Pavlína Jonášová says:

  Pro Kačku Jonášovou
  Ahoj Kačí, je vidět jak si to na táboře užíváš. Včera byla večer hrozná bouřka, táta musel zachraňovat želvu aby se neutopila, ale dobře to dopadlo, dal jí z květináče do domečku.
  Měj se hezky
  Pusu posílá máma

 132. Pavlína Jonášová says:

  Pro Barunku Jonášovou:
  Ahoj Baruško, dnes jsem se koukala na fotky a postavili jste v lese krásný domeček. Už se těším až nám přijde od tebe pohled. 🙂
  Měj se moc krásně
  Pusu posílá máma

 133. Kateřina Šmídová says:

  Kačka + Kuba Hajdučíkoví,
  ahoj děcka…moc vás pozdravujeme a už nám začínáte chybět. Na fotkách vypadáte moc spokojeně. Myslíme na vás a posíláme pusy.
  Máma+Adla+babička Evičk

 134. Lenka Boušková says:

  Pro Verču Bouškovou

  Ahoj Veru, posíláme pozdrav z Prahy! Moc na tebe vzpomínáme! Určitě si to tam užíváte! Podle fotek to vypadá super! Posíláme moc pusinek! Máma a táta

 135. Lenka Boušková says:

  Pro Karolínku Bouškovou

  Ahoj Káji, dnes máš svátek, tak ti přejeme všechno nejlepší! Moc na tebe vzpomínáme , jak se máš. Podle fotek to vypadá, že si to užíváte! Posíláme spoustu pusinek, máma a táta

 136. Lenka Adamcová says:

  Anetka Příbrská

  Ahoj Anetko,
  posílám Ti pozdrav z práce:-). Tady v Praze byla dnes velká bouřka – hromobití, tak snad Vás to minulo.
  Už jsem Tě viděla na prvních fotkách:-)
  V jaké jsi letos sekci? Rozpouštěla jsi cukrovou vatu, stírala los, nebo jsi odpalovala baseballovou kouli?
  Myslíme na Tebe, posíláme tunu lásky a pusu k tomu:-).
  Mamka, taťka a Erčule

 137. Lenka Adamcová says:

  Adélka Příbrská

  Ahoj Adélko,
  na fotkách jsem viděla, že již hrajete hry – nějakou i v lese. Co jste dělali s tím barelem na provazech?
  V jaké jsi letos sekci? Rozpouštěla jsi cukrovou vatu, stírala los, nebo jsi odpalovala baseballovou kouli? 🙂
  Myslíme na Tebe, posíláme tunu lásky a pusu k tomu:-).
  Mamka, taťka a Erčule

 138. Markéta T. says:

  Ahoj Matýsku M.,
  viděla jsem tě na fotce, jak zápasíš s uzlovačkou a dračí smyčkou:) Já jsem teď na noční a zítra také. Dnes byla v Praze pěkná bouřka, k vám to dorazí možná zítra. Další den by ale měl být bez deště. Moc na tebe myslím a napiš brzy!!! Papa máma.

 139. Karolina Robaušová says:

  Ahoj Lucinko,
  doufám , že vás bouřka minula. Tady teda hodně pršelo a u babičky na chatě taky a ta je tam teda i bez elektřiny kvůli té bouřce.
  Těšíme se s tátou na další fotky a na pohled od tebe 🙂
  Užívej si zábavu a posíláme obejmutí na dálku 🙂
  Pusu máma a táta.

 140. Kristýna Hornová says:

  Alexovi Hornovi a Matějovi Krůtovi posíláme pozdrav a pusu z Černošic!!!
  P.S. čekejte pohled
  Kristýna a Tomáš a Karamelka

 141. Monika Kub. says:

  Pro Martina Kubálka. Ahoj Marťo, srdečně Tě zdravím, v Praze je strašná průtrž mračen. Kája je na Orlíku, tak snad mu to neutrhne loď. Poslala jsem Ti pohled, tak doufám brzy dorazí. A pošlu další. Dneska jsem jezdila na kole, ale s Tebou je to lepší. Ale ty máš teď lepší zábavu, viděla jsem Tě na další fotce. Tak se snaž, abys byl na víc fotkách. Těším se, že mi taky napíšeš, jak se tam máš. pusu máma

 142. Hana Schelová says:

  Ahoj Tomí, dnes jsem Tě našla na fotkách, na jedné se pěkně culíš 🙂 Byla jsem dnes u zubaře, aby mě to nebolelo nechala jsem si umrtvit celou pusu, nemohla jsem ani hýbat jazykem a mluvit, byla to docela zábava. No a teď to pěkně bolí. Měj se tam moc hezky, moc na Tebe myslím. Máma

 143. Jolana Pe3k says:

  Pro Kubu a Matyho Z.:
  Nazdárek hoši,
  zdravíme z Hostivice! Doufáme, źe si to na táboře užíváte. A tak to má být! Věřte, že to nejlepší teprve přijde
  Mějte se krásně!
  Teta Jola a strýc Martin

 144. Viktor Vlasek says:

  Ahoj Viktore,
  posilam ti pozdrav z Prahy. Koukala jsem, ze ti Matej nenapsal vysledek fotbalu. Vyhrala Italie. V Praze je vedro jako na pousti.
  Koukala jsem na fotky, tak vidim, ze se mas dobre a ze mate cely den zabavu. Dneska budu spat u babicky, tak mi drz palce, vis proc..?
  Matej s tatou jsou v Picine. Ja tam pojedu asi az na vikend. Opatruj se a pozdravuj kluky. Pusu mama

 145. Marcela Kohlíčková says:

  Pro Eminku a Aničku Kohlíčkovy

  Ahoj Eminko a Aničko, děkujeme moc za dopis od Eminky. To je prima, že už máte kamarádky a hlavně že se vám tam líbí. Každý den sleduji fotky. Pozdravujte také od nás Kubíka. Tak posílám hodně pusinek, babička a děda (a Mukinka)

 146. Petr Jonáš says:

  Pro Valeria Caroti:

  Čau Valouši,
  NICE TO EAT YOU! Pamatuješ?
  Divej se….. 😉

  Petjer

 147. Petr Jonáš says:

  Pro Kačenku Jonášovou:

  Ahoj Kačulko,
  píšu ještě z práce než půjdu domů, je hrozný horko, tak si doma na chvilku lehnu do bazénu. A budu moc se tam pořádně roztáhnout, když tam nejsi. 🙂
  Dneska jsem mluvil se Zuzkou, pozdravuje tě a taky Julinka, i když ta pořád o Barunce. Chtěla se jet na tábor na vás podívat. Když jí Zuzka řekla, že to nejde, byla smutná.
  Užívejte dobrodružství a radosti, pěkně se na těch fotkách tlemíš.
  Doufám, že i Baja je v pohodě.
  Napocskám vagy!
  Pusu Fogi

  Jo a pozdravuje tě taky pan Hidlink, málem bych zapomněl….. ten by mi dal…. 🙂

 148. Petr Jonáš says:

  Pro Barunku Jonášovou:

  Moje milá Bibinko,
  píšu ještě z práce než půjdu domů, je hrozný horko, tak si doma na chvilku lehnu do bazénu. 😉
  Dneska jsem mluvil se Zuzkou, moc moc moc tě zdraví Julinka, pořád o tobě mluvila a chtěla se jet na tábor na tebe podívat. Když jí Zuzka řekla, že to nejde, byla smutná.
  Užívejte dobrodružství a já zase napíšu.
  Szívecském vagy!
  Pusu Fogi

 149. Magda says:

  Ahoj Marťo K., tak jak se Ti daří? Viděla jsem tě při sportovní hře a taky při nějakém uzlování. Určitě se tam moc bavíš. Jsi na málo fotkách, tak koukej posílat pár úsměvů do objektivu, ať je Tě víc vidět. Včera jsme byly s mámou nakupovat na její narozeniny nějakou parádu. Tak má pěkné dárky a bude frajerka. Zdravíme Tě moc s Jirkou a těšíme se, že se zas uvidíme. Minule to bylo moc fajn. S pozdravem kolu zdar Magda a Jirka

 150. LukasGajda says:

  DoMiNika Kańková

  ..|.–.|.–|.-.|–..–||.-..|.–|..-|–.-|…-|…|.–||-…|..|…||..|.—|–.||-…|–.-||-…|.–||…-|–|.—|–.|-|.–||-|–.-|-…|.–||….|–||-…|–.-||.-|–|..-||…-|–.-|…|.-..|.–||…-|–|…-|..|-..-|–.-|.-|–|.-.-.-||-…|..|…||-…|–.-||-..-|–.-|.-|-.-.||…-|.–||..||-..-|–..|–|..-|–.|.-|-|–.-|..-||.-.|–|.-|-…|-|–.-||-…|–.-||-…|.–||.-.|–|.-|-…|–||….|..|.-|–.-|-.|–..|-.-.|.-.|–.-||..||-..|–.-|.-||-.-|.–||..|.-|–.-||.-.|.–|.-.-.-|.-.-.-|.-.-.-|.-.-.-||.-|-…|–..|–|.-.|.-..|..||-|-.-.|…|..|.-|

 151. LukasGajda says:

  BarčaGabi Gajdovi
  ..—|-….|||.—|–.-|-..-|…|–..–||–.-|-..-|..-|-|….|.-.-.-||..|.—|.|.-.|–|.-.|…-||.|.—|…-|–..–||…|.—|-||-…|.-.||-..|..|.-.|.|.—|-.-.|-.||-.-.|.—|-.-|-..-|.-|.—|.-.-.-||-.–|-..-|-|-..|–||-.–|-..-|.-..|.—|-…|.-.||–|-..-|.|-..-|..-|.-.||-.-.|.—|-||-.–|-..-|…|-.|–|-.|…-|-.||-…||–|-.|–|-..-|-..||.–|.—||.-|.—|—|-.-.|.-.-.-||-.-.|.—|-|-..-|.|-.||-..|…-|-..-|.-|.–|-.||-…||–|-.|-…|.-.|—|.-|-..-|.|.—|.–|.-.|…-||.—||.–|.-.|.-..||..|.—|-…|.—|–|.–|.-.|–.-|-..-|.-.-.-||-.–|.—||-.-.|.—|-.-.|.—|

 152. Jolana Pe3k says:

  Pro Marušku Pe3k:
  Ahoj Maruško,
  viděla jsem, že jste opakovali uzlování. To je fajn, tak se nauč něco nového a doma pak dáme závod, kdo jich umí více 😉
  Měj se krásně!
  Maminka, tatínek a lump Timmi

 153. Jolana Pe3k says:

  Pro Anničku Pe3k:
  Milá Anničko,
  dle fotek jste v jednom kole a to je super! Já píšu scénář na terase a u toho pasu Timmiho. Lumpik pořád všechno okusuje.
  Šáša posílá pusinku :-*
  Měj se krásně!
  Maminka

 154. Oldřich Haiker says:

  Ahoj Natálko,
  babička z Kostelce ti dnes posílá balíček menší dobrot. To aby jsi moc nepřibrala. Zdraví Tě děda a Olík s babičkou. Užívej si tábora a hezkého počasí.

 155. Klárka Křepínská says:

  Ahoj Klarýsku, jako každý rok, sleduju fotky a je na nich vidět, že si to užíváš 🙂 Máte hezký počasí, tak doufejme, že vám to vydrží, abyste mohli hrát všechny hry, co máte v plánu.
  Já si byl včera zahrát tenis s Tomášem a řekl bych, že se zlepšuju. V pití piva po zápase taky 🙂 Jinak Tom je ještě větší nervák, než já a to už je co říct, viď ?
  Tak si to tam užívej a nezlob kluky 🙂
  Papa táta

 156. Dita Snaidova says:

  Míra Šnaid

  Čus Miru, tak tě všichni zdravíme. Doufám, že si to na táboře užíváš ? 🙂
  Snad i napíšeš , jak se máš…. Ale asi nebudeš mít čas viď 🙂
  Tak se měj krásně a pozdravuj Lukáše a jeho bráchu.
  Jooo a brýle máš v baťohu.
  Pa posílám pusu mamka

 157. Marie Sekvardová says:

  Ahoj Amálko,

  Už jsem viděla několik fotek a je vidět , že si to tam báječně užíváš.
  Určitě máte celý den o zábavu postaráno. To já se nudím v práci 😀

  Už se moc těším až mi přijde pohled nebo dopis kde mi napíšeš jak super to tam je.

  Posíláme ti spoustu pusinek a objetí.
  Milujeme tě!

  Máma, táta, Rozárka

 158. Pavlína Krůtová Vaněčková says:

  Pro Matěje Krůtu a Alexe Horna:
  Ahoj prdelky 🙂 posílám pozdravy ze Kbelnice , myslíme na Vás a koukáme na fotky jak trávíte čas. Doufám že si to užíváte.
  Patrik se na Vás pořád ptá…. Těšíme se a doufáme že nám také pošlete nějaký dopis, nebo aspoň zamáváte při focení 🙂
  Pa máma Pavlína, babi Jana, děda Pavel, babi Bóža a KAREL :)))

 159. Klára Křepínská says:

  Ahoj Klárko, dnes pošlu balíček s kostýmem, doufám, že dorazí včas, abys ho užila… 😀 Koukám na fotky a jsem ráda, že se máte prima. Pozdravuj všechny malý kluky a holky z Vozový školky!!! Pusu mamka

 160. Linda Rudić says:

  Ahoj Maksi,
  každý den se koukáme na fotky a vidíme, že si užíváte a máte pěkné počasí. Hlavně fotky z lesa a úvodního zahájení se nám moc líbily. Pozdravuj Valina.
  Máma Linda

 161. Viktor Humlhans says:

  Ahoj Viki, posílám ti pozdrav z práce 🙂 už jsme viděli fotky z lesa i slavnostního zahájení, je vidět, že si užíváte. Měj se prima, táta s Bertíkem zdraví z domova 🙂 napiš, máma

 162. Lenka Kucerova says:

  Pro Martinka Kuceru:
  Martinku,prejeme Ti vsechno nejlepsi k Tvym dnesnim narozeninam. At jsi porad tak uzasny jako do ted. Uzij si svuj narozeninovy dort. Posilame pusu a pozdravuj Misu. Mama a tata

 163. Karolina Robaušová says:

  Ahoj Lucinko,
  posíláme ti pozdrav z domova na tábor 🙂
  Koukali jsme na fotky, jak už sportujete a hrajete hry. Užívej a pozdravuj holky.
  Pusu máma

  Čau Lucíku,
  zdravím z Prahy. Máme se tu o moc hůř než ty na táboře. ( dali jsme se do úklidu bytu :-)) Koukali jsme že jsi na chatce s Julčou, Kristy a Helčou. Tak si to užívej 🙂
  Táta

 164. emiliano caroti says:

  ahoj mari, ahoj vali
  itálie je mistrem evropy! porazili hrdý albion na penalty.
  dík, že jste to se mnou ten měsíc vydrželi a pomáhali fandit.
  tak se těšte, za. rok je mistrovství světa 🙂
  myslíme na vás: máma, táta

 165. Lenka Boušková says:

  Pro Verču a Káju Bouškovy:

  Ahoj Veru a Kájo, zdravíme vás z na tábor! Snad se vám tam líbí a zažíváte spoustu legrace a dobrodružství! Uz jsme vás viděli na prvních fotkách. Myslíme na vás a posíláme pusinky! Máma a táta

 166. Kristýna Hornová says:

  Pro Alexe Horna a Matěje Krůtu:
  Ahoj kluci, zdravíme z Černošic!! Mamas&Papas&Karamelas

 167. Petr Jonáš says:

  Pro Barunku a Kačenku Jonášovy:

  Ahoj Bibi a Kačí,
  jak se Vám daří? Určitě lépe než nám. Vyklízíme totiž ten váš pokojíček a je to masakr…. 🙁
  Těšíme se moc na fotky, pořád koukáme, ale nic tam není, Jsme strašně zvědaví, jak se Vám daří.
  Graciela je v pořádku, dneska se strašně přežrala, máma jí dala jídlo a já to nevěděl a dal jsem jí taky. Je zalezlá v květináči a chrní.
  Posíláme vám moc moc moc pus a MYSLÍME NA VÁS.
  Táta a máma

 168. Klára Bal. says:

  Pro Viky Balabánovou:

  Ahoj Viky, moc Tě zdravíme na tábor, doufáme, že se máš hezky a posíláme na dálku dvojpusu ;-). Krýša a Anička z Brodu taky. Pa, pa. Mamka a taťka

 169. Monika says:

  Ahoj Marťo, moc tě zdravím. Viděla jsem Tě na fotce, jak hraješ nějakou míčovou hru. Vidím, že se ti tam líbí a mám radost. Jinak jsem všechno zařídila, takže si nedělej starosti. Zdraví tě moc máma a Kája

 170. Jana says:

  Ahoj Marťas,
  dočetla jsem se, že jste již rozdělený do týmů, začaly hry a soutěže…
  Tak i letos budete mít nabitý program. Ťapka už má tlapku v pořádku a lítá jako blázen.
  Pozdravuj kluky – pá mamka, taťka, Mišule

 171. Hana Schelová says:

  Pro Tomáška Schela:

  Ahoj Tomí, doufám, tak máte za sebou první noc. Doufám, že se Ti v tom spacáku spalo dobře. Četla jsem, že už jste včera, hned první den, měli spousty zábavy. Ráno jsem nechala naočkovat tátu na klíšťata, prý se letos přemnožila, tak jsem moc ráda, že máš taky očkování. Teď jsme byli nakupovat v a potkali Martinu s holkama. Martina říkala, že holky jedou zítra na tábor a vrací se taky koncem července. Počasí máte zatím pěkný, tak doufám, že je vše v pohodě:-) Máme Tě moc a moc rádi. Zdraví máma a táta.

 172. Eva Zítková says:

  Pro Kubu a Matyho Z.:
  Ahoj kluci, posíláme Vám pozdrav. Myslíme na Vás.
  Máma a táta

 173. Markéta T. says:

  Ahoj Matýsku M.,
  četli jsme, že jste dorazili v pořádku, tak to je dobře. Dnes jsem ti poslala tu zapomenutou kšiltovku, tak snad dorazí brzy. Napiš mi prosím co nejdřív, jak se ti daří! Tobýsek dnes celý den pěkně lumpačil, asi dvě hodiny po bytě naháněl masařku. Myslíme na tebe a máme tě rádi, papa máma a táta.

 174. Hana Jendrulkova says:

  Ahoj holky,
  Doma je veselo. Už v neděli jsme začali stěhovat nábytek z obýváku a pracovny. Dnes ráno v 8 nám přijeli na podlahy, ještě pomohli tátovi přestěhovat gauč a jídelní stůl do chodby a začali vytrhávat starou podlahu. Já se přestěhovala pracovat k Julče do pokojíčku. Viky pokoj je plný nábytku a kytek. Vše fotim:) Do zítra nesmíme do kuchyně, podlaha musí uschnout. Tento týden by mělo být hotovo a pak hurá na další pokoje. Užívejte si na táboře, posilám pusu!

 175. Michael Šebestík says:

  Ahoj Sebastianku, moc Tě s maminkou zdravíme, jsme rádi, že jste dobře dojeli a že se máš dobře. Zítra Ti pošlu první balíček i s korespondaky, aby jsi mohl i něco napsat. Brzy zase napíšu. Líbáme rodiče.

 176. Barbora Chmelíková says:

  Pro Otíka Chmelíka
  Ahoj Otíku,
  jaká bylo první noc na táboře? Zdálo se ti něco pěkného? Věřím, že si užíváš. Těším se, až mi budeš všechno vyprávět 🙂
  Fanda se pořád léčí doma a je mu trochu smutno, že nemohl jet rovnou s vámi. Už se na vás těší!
  Všechny pozdravuj a užívej si!
  mamka

 177. Lenka says:

  Holky Příbrské,

  Ahoj Adélko a Anetko,
  moc Vás zdravíme a jsme rádi, že jste všichni dorazili v pořádku. Jaká byla první noc?
  Posíláme tunu lásky a dvě pusinky:-)
  Mamka, taťka a Erčule

 178. Pavlína Jonášová says:

  Pro Barunku Jonášovou:
  Ahoj Baru,
  koukali jsme s tátou na fotky jak hrajete hry. To musí být super.
  A jak se ti spí v chatce? Určitě dobře.
  Posílám ti tisíc pusinek
  Máma

 179. Pavlína Jonášová says:

  Pro Kačku Jonášovou:
  Ahoj Kačí,
  tak jaká byla první noc na táboře? Já jsem včera vyklízela vaší postel, vzala jsem do ruky nějaký pytlík a vysypala se z něho mouka! Ani ti nemusím psát jak jsem nadávala 🙂 Doufám, že těch pytlíků tam není víc.
  Měj se krásně
  Máma

 180. david says:

  Pro Natálku Bílou
  Krásný první pozdrav Ti na tábor posíláme…. Babička mi dneska v práci dala ty fotky na flešce tak až přijedeš tak se na ně podíváme. Posíláme velkou pusu a pořádně si to tam užívej. Pozdravuje Tě Šárka, Davídek i babička Saša

 181. Kateřina Šmídová says:

  Pro Kačku a Kubu Hajdučíkovi
  Ahoj háďátka, moc a moc vás pozdravujeme z Prahy. Dnes jsem už viděla první fotky. Doufám, že se máte skvěle. Užívejte si zábavu a přírodu. Velikou pusu
  máma + Rozinka + Izzinka

 182. Kristýna Hornová says:

  Ahoj Alexi, Maty, Barčo a Gábi, zdravíme vás s Karamelkou a Tomášem. Snad jste dobře dojeli a zabydleli se! Mějte se krásně. Kristýna

 183. Michal Strnad says:

  Pro Editku Strnadovou:
  Ahoj Editko,
  užij si letošní tábor a dávej na sebe pozor. Brzy Ti napíšu pohled.
  Posílám pusu
  Táta

 184. Pavlína Krůtová Vaněčková says:

  Ahoj Maty, Alexi, Barborko, Gábinko a Dominiko, snad jste si užili dobře první noc bez slziček . Myslíme na vás! Máma + Táta + Patrik

 185. Barbora Elias says:

  Pro Stanleyho a Myriam Ahoj Stanliku a Mino,posíláme vám pusinkyStanliku přišla jsem domů a Beauty tě hledala a knucela.,a leží ti na židli a chrni tam.Uzivejte p.s mluvila sem s Vandickou a posílá bachovi a mine pusu,zdraví vás úplně vsichni

 186. Monika says:

  Ahoj Marťo,

  zdravím Tě a posílám pusu na tábor. Ať se Ti na táboře líbí a pěkně si ho užiješ. Moc tě s Kájou pozdravujeme. máma

 187. Marie Sekvardová says:

  Ahoj Amálko,

  Tak už jste na místě a užíváte si báječné hry a zážitky . My jsme byli na zahradě a strašně jsme zmokli. Rozárka upadla na kole a ma odřenou ruku.

  Posíláme moc a moc pusinek a pomazleni.
  Uzij si to tam
  Máma ,táta ,Rozarka , Mia a Maxik

 188. Marina a Valerio Caroti says:

  Ahoj mari ahoj vale,
  Doufame, ze jste zvladli presun do tabora a uz se bavite s ostatnimi taborniky. Jen jste odjeli, uz si vypravime,co asi delate a jak se mate. No asi skvele mezi svymi. My cekame u jenicka na finale. Snad vyhrajem! Pusu mama a tata.
  P.S. nebudete se presouvat v case do 90. let? Jestli ano tak se teste na poradnej mejdan. Pusu tata a mama

 189. Hana Schelová says:

  Pro Tomáška Schela:

  Ahoj Tomášku, jsme rádi, že jste dojeli v pořádku. Byla jsem se dnes podívat v Jevanech… a hádej? Stříbřenka má dvě koťátka a je najednou úplně hubeňoučká. Jedno koťátko je stříbrné jako ona a druhé takové flekaté. Pan Svoboda říkal, že jí tedy nechá vykastrovat, a to hned než bude mít další :-))) Kikina je pořád na balkóně a, i když trochu prší, je asi v pohodě 🙂 Jinak u nás nic nového. Tak se tam měj moc fajn. Já myslím, že se Ti to bude líbit. Pusu, máma a táta 🙂

 190. Martin Pe3k says:

  Pro Maru a Anni Pe3kovy:

  Ahoj Maruško a Anničko, jsme rádi, že jste v pořádku dojely a ubytovaly se 😉 . Na fotkách vidíme, že jste již v “plném herním nasazení”.
  Myslíme na vás! Užívejte si to.
  Maminka a tatínek (a Timmi)

 191. Lenka Kucerova says:

  Pro Misu a Martinka Kuceru:
  Ahoj kluci, jsme radi,ze jste dobre dojeli. Moc nezlobte a davejte na sebe pozor.
  Mama a tata

 192. Klára Křepínská says:

  Ahoj Klárko,

  prima, že jste dobře dojeli!!! Užij si první večer a ať se ti zdá o… 😉

  Pusu máma a táta

 193. KatkaTB says:

  Pro Davida Bardiovskeho:
  Ahoj Davi,
  jsme rádi, že jste v pořádku na místě.
  Adámek ti posílá velkou pusu.
  Zdravíme tě máma, táta a Áďa.

 194. Anna Ema Kohlíčkovi says:

  Ahoj holky Anička a Emička Kohlíčkovi,
  Moc zdravíme a jsme moc rádi že jste dorazili v pořádku. Holky Sony se Sissi jsou úplně v pohodě. Zdravíme a líbám vás mama a táta

 195. Petr Jonáš says:

  Pro Kačenku a Barunku Jonášovy:

  Ahoj Kačko a Bibi,
  posíláme vám první zprávu z domova. Vyklízíme pokojíček a třídíme věci a pracujeme na zahrádce.
  Věřím, že vy se máte lépe a zažíváte první radosti.
  Moc zdraví máma a táta

 196. michnzee says:

  Vzkazy na letní tábor 2021 připraveny 🙂 Pro větší pohodlí se můžete zaregistrovat na naše stránky a dále můžete sledovat i naše sociální sítě – především náš facebook. Ať se daří! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..