Naše oddíly

Během celého roku pořádáme pravidelné oddílové schůzky pro děti od první do deváté třídy základní školy. Oddíly se scházejí v naší klubovně, která se nachází v ulici Ježkova 11 na Praze 3.

Přemýšlíte, který oddíl si vybrat? Přijďte se na nás podívat!

27. oddíl Voyager je oddíl pro prvňáčky až třeťáky. Oddíl se schází pravidelně každý čtvrtek od 16:00 do 18:00 v naší klubovně. Oddílový vedoucí Honza Pavlíček se s instruktory zaměřuje na přípravu zážitkových her, zálesáckých činností a odhalování záhad. Zkrátka ale rozhodně nepřijdou ani sporty v tělocvičně či parku, výtvarné a rukodělné činnosti a hry všech typů a druhů.

11. oddíl Ketus  je určený pro děti osmých a devátých tříd. Oddíl se schází v úterý pravidelně od 17:00 do 19:00 hodin v naší klubovně. Budeme hrát naše oblíbené hry, zasportujeme si venku nebo v tělocvičně a občas se pustíme i do uměleckých činností, podle toho, jak se budeme zrovna cítit. Oddílovým vedoucím je Kuba Doucha.

9. oddíl Asterion je oddíl pro třeťáky až páťáky. Oddíl se schází pravidělně ve středu od 16:00 do 18:00 hodin. Oddílovým vedoucím je Kuba Naděje, který připravuje se svými instruktory pestrou akční činnost a zábavné netradiční hry. Na schůzkách se děti dočkají i rukodělných činností a sportovního vyžití.

12. oddíl Altair je oddíl pro páťáky až sedmáky. Oddíl se schází každé pondělí od 16:00 do 18:00 v naší klubovně. Oddílová vedoucí Míša Krejčíková připravuje pestrou škálu her od pohybových přes paměťové až k zážitkovým. V oddíle vás čekají i  rukodělné činnosti a další výtvarné aktivity. V létě chodíme do parku, v zimě zase do tělocvičny.

Všechny oddíly jezdí také na své tématické oddílové výlety a během roku podnikají spousty her a soutěží.

Zajímá Vás více? Napište nám!

4 thoughts on “Naše oddíly

  1. Vosicka says:

    Dobrý den,je možno přihlásit syna Petr Vosicky,je zak 7tridy,oddíl SURIKATY.Dekuji Vosicka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..