Naše oddíly

Během celého roku pořádáme pravidelné oddílové schůzky pro děti od první do deváté třídy základní školy. Oddíly se scházejí v naší klubovně, která se nachází v ulici Ježkova 11 na Praze 3.

Přemýšlíte, který oddíl si vybrat? Přijďte se na nás podívat!


27. oddíl Voyager je oddíl pro třeťáky a čtvrťáky. Oddíl se schází pravidelně každý čtvrtek od 16:00 do 18:00 v naší klubovně. Oddílový vedoucí Honza Pavlíček se s instruktory zaměřuje na přípravu zážitkových her, zálesáckých činností a odhalování záhad. Zkrátka ale rozhodně nepřijdou ani sporty v tělocvičně či parku, výtvarné a rukodělné činnosti a hry všech typů a druhů.


3. oddíl Columba je určený pro děti prvních a druhých tříd. Oddíl se schází v úterý pravidelně od 16:00 do 18:00 hodin v naší klubovně. Budeme hrát naše oblíbené hry, zasportujeme si venku nebo v tělocvičně a občas se pustíme i do uměleckých činností, podle toho, jak se budeme zrovna cítit. Oddílovým vedoucím je Tomáš Jirát.


9. oddíl Asterion je oddíl pro páťáky až sedmáky. Oddíl se schází pravidelně ve středu od 16:30 do 18:30 hodin. Oddílovým vedoucím je Jakub Naděje, který připravuje se svými instruktory pestrou akční činnost a zábavné netradiční hry. Na schůzkách se děti dočkají i rukodělných činností a sportovního vyžití.


12. oddíl Altair je oddíl pro šesťáky až deváťáky. Oddíl se schází každé pondělí od 16:00 do 18:00 v naší klubovně. Oddílová vedoucí Aneta Tulachová připravuje pestrou škálu her od pohybových přes paměťové až k zážitkovým. V oddíle vás čekají i  rukodělné činnosti a další výtvarné aktivity. V létě chodíme do parku, v zimě zase do tělocvičny.


Všechny oddíly jezdí také na své tématické oddílové výlety a během roku podnikají spousty her a soutěží.

Zajímá Vás více? Napište nám!