Přijďte na drakiádu!

drakiáda 2003Podzim už o sobě dává dostatečně vědět a hodně z nás už jistě vytáhlo ze skříně zaprášené zimní bundy a kabáty. K tomuto ročnímu období patří nejen barevné listí, které se pomalu snáší ze stromů, ale také pestrobarevní draci, kteří míří směrem opačným – tedy k nebesům. A proto jako každý rok pořádáme tuto sobotu, tj. 16.10., každoroční Drakiádu, aneb pouštění draků s Galaxií.

Pro ty, kdo nedostali lístečky: Letošní drakiáda se koná v sobotu 16.10. na Křížku (Vrchu sv. Kříže). Sraz dětí je u klubovny (Ježkova 11, P3) v 10:45, pokud se rozhodnete přijít až na Křížek, pak tam buďte přesně v 11:00. Konec je plánován na 15:00 u klubovny.

Kromě avizovaného vypouštění draků a jejich následného řízení na obloze se můžete těšit na zábavné soutěže a klání, jejichž vyvrcholením bude vyhlášení nejhezčího, největšího, nejmenšího či

nejoriginálnějšího draka.

Jak se tak dívám z okna na počasí, asi bude typicky podzimní, takže si nezapomeňte teplé oblečení a spolu se svačinou také termosku s horkým čajem (pokud máte samozřejmě).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..